X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • thorin
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1990

    #61
    Venio, nie filozuj, bo nikomu nie bedzie sie chcialo czekac do 00:01 w poniedzialek na foty, deadline o 20:00 to bardzo fajny pomysl podlug mnie juz i tak przedluzamy, mialo byc do 15 marca wszak

    Komentarz

    • Venio
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1084

      #62
      wysłane

      Komentarz

      • mungo
        Uzależniony
        • 2006
        • 535

        #63
        Ja swoje także wysłałem


        Zaczątek portfolio: link

        Komentarz

        • oddech
          Bywalec
          • 2006
          • 212

          #64
          poszła fota
          >> <

          Komentarz

          • esteper
            Uzależniony
            • 2006
            • 635

            #65
            Jeszcze godzinka została według prośby dotyczącej deadline'a
            5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

            "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

            Komentarz

            • piszczal
              Początki nałogu
              • 2006
              • 459

              #66
              już zabieram się za obrobkę, prosze o 20.00
              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
              poszło, mam nadzieję ze dojdzie poczta
              Ostatnio edytowany przez piszczal; 4097. Powód: Automerged Doublepost
              aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

              Komentarz

              • kami74
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1492

                #67
                Moja poszła w ostatnim momencie. Mam nadzieje, że dojdzie i będzie wystawiona. Pozdrawiam
                5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                Komentarz

                • Tomasz1972
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 3042

                  #68
                  To czekamy na wystawienie

                  Komentarz

                  • snow
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1145

                    #69
                    W obu seriach pierwsze zdjęcia bo przynajmniej nikt na nich nie pije :razz:

                    A tego pana w I serii na 7 zdjęciu to przyjemność z Żytnią nieźle skalibrowała


                    Komentarz

                    • kami74
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1492

                      #70
                      He, he na 13 fot, 4 alkoholowe. No pewnie bo każdy samotnik to pijak, a jak pijak to złodziej...
                      5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                      MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                      później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                      Komentarz

                      • gwozdzt
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 5780

                        #71
                        Zamieszczone przez kami74
                        He, he na 13 fot, 4 alkoholowe. No pewnie bo każdy samotnik to pijak,
                        Dziwny wniosek, bo z tych liczb wynika, że raptem tylko 30% samotników ma zwiazek z alkoholem :-)
                        Pozdrowienia, Tomek

                        Komentarz

                        • esteper
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 635

                          #72
                          To takie polskie Tak na powaznie dobra walka, dobre zdjecia
                          5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                          "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                          Komentarz

                          • piszczal
                            Początki nałogu
                            • 2006
                            • 459

                            #73
                            przyznam sie że mi też takie lustrzano-wódczane klimaty były w glowie, stereotyp silnie dziala
                            aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

                            Komentarz

                            • mungo
                              Uzależniony
                              • 2006
                              • 535

                              #74
                              Wszystko takie stereotypowe w tym battle... Tym bardziej to Polskie


                              Zaczątek portfolio: link

                              Komentarz

                              • an_zak
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 427

                                #75
                                Patologiczne to battle zdjęcie 7 z pierwszego zestawu - czy to jest jeszcze jedno zdjęcie, czy już dwa? trudno stawiac miniseryjkę obok pojedynczych strzałów....

                                Komentarz

                                Pracuję...