X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • esteper
    Uzależniony
    • 2006
    • 635

    #46
    Moje też już poszło
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

    Komentarz

    • kami74
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1492

      #47
      Pewnie mnie zlinczujecie ale moje pójdzie pewnie w sobote albo niedziele.
      5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
      MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

      później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

      Komentarz

      • viTo
        Bywalec
        • 2006
        • 130

        #48
        Zamieszczone przez kami74
        Pewnie mnie zlinczujecie ale moje pójdzie pewnie w sobote albo niedziele.
        a czemu mamy cie linczowac?? tylko zebys wyslal w podanym terminie...

        PS. Czemu nie wzialem aparatu?? mialbym zdjecie samotnosci w sklepie
        EOS 350D + KIT + Tamron AF 28-105/4,0-5,6 + Tamron AF 70-300/4,0-5,6 LD Macro 1:2 + GOODRAM 1GB x80 + Sandisk Ultra II 1GB +PRETEC 4GB 233x + statyw + torba no i Plecak na rowerek :razz:
        Nic, tylko focic, focic i jeszcze raz focic... :rolleyes:

        Komentarz

        • Hellfire
          Początki nałogu
          • 2006
          • 414

          #49
          Cholera jeszcze dwa dni :/ Nie chce robić zdjęć na szybko tak jak na rzekę, ale może coś wymyśle. Szkoda, że jutro i pojutrze muszę cały dzień spędzić na uczelni

          Komentarz

          • Earl Grey
            Bywalec
            • 2006
            • 147

            #50
            Właśnie wysłałem fotkę

            Komentarz

            • thorin
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1990

              #51
              Zamieszczone przez kami74
              Pewnie mnie zlinczujecie ale moje pójdzie pewnie w sobote albo niedziele.
              nie zlinczujemy jesli zdjecie nie przyjdzie w terminie to zaczynamy bez Ciebie aha ku pamieci, termin uplywa jutro

              Komentarz

              • esteper
                Uzależniony
                • 2006
                • 635

                #52
                Battle wlicza zdjęcia zrobione od poniedziałku tj. 5.03 do 18.03 włącznie.
                aha ku pamieci, termin uplywa jutro
                thorin - to jednek chyba nie jutro a w niedzielę
                5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                Komentarz

                • kami74
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1492

                  #53
                  Zdecydowanie nie jutro tylko w niedziele, tak jak napisał esteper.
                  5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                  MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                  później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                  Komentarz

                  • thorin
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1990

                    #54
                    tiaa, sorry nie doczytalem ze Mac poprosil o zmiane terminu...

                    phi komformisci

                    Komentarz

                    • PrzemeS
                      Początki nałogu
                      • 2006
                      • 310

                      #55
                      Hellfire -> Jak dwa dni? Termin jest do 18. Takze masz jeszcze czas.

                      Zdjecie juz zrobione, ale jeszcze nie wyslane. W glowce swita mi jeszcze jeden pomysl
                      Ślubna
                      No i niestety N.

                      Komentarz

                      • Hellfire
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 414

                        #56
                        Na pierwszej stronie jest napisane, że do 15, więc tym się sugerowałem. Ale skoro do 18 to lekko

                        Komentarz

                        • kami74
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1492

                          #57
                          I jeszcze mała prośba. Ponieważ właśnie wybywam i wróce w niedziele pod wieczór, to niniejszym proszę, żeby ustalić deadline'ową godzinę przesyłania fotek na 20:00 bo wcześniej sie nie wyrobię. Uprzejmie proszę Szanownych uczestników o pozytywne zaopiniowanie mojej prośby.
                          5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                          MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                          później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                          Komentarz

                          • thorin
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1990

                            #58
                            jestem za godzina wydaje sie wporzo, i przynajmniej bedzie sztywny termin

                            Komentarz

                            • esteper
                              Uzależniony
                              • 2006
                              • 635

                              #59
                              Ja jestem za Deadline 20:00. Jeszcze tylko niech ten co zaczął całą walkę się zgodzi :]

                              P.S. W takim razie nie całę 23 godziny do końca terminu przesyłania zdjec
                              5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                              "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                              Komentarz

                              • Venio
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1084

                                #60
                                nie rozumiem w sumie czmeu deadline 20:00.... do konca dnia i tyle. A jak juz wszyscy wyslą to najwyzej mod wystawi wczesniej walke
                                Zamieszczone przez kami74
                                ...to niniejszym proszę, żeby ustalić deadline'ową godzinę przesyłania fotek na 20:00 bo wcześniej sie nie wyrobię.
                                przeciez termin jest do 18tego marca WŁĄCZNIE :P

                                Komentarz

                                Pracuję...