X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kami74
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1492

    #106
    To i ja cus o fotach. zestaw 2 -Zdjecie nr 1 - Super fota, fajna i wogóle, tyle że nie za bardzo widze powiazanie z tematem battla. Po zakonczeniu prosilbym autora o interpretacje.
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

    Komentarz

    • Wats0n
      Uzależniony
      • 2006
      • 996

      #107
      Interpretacja?
      Wg mnie: samotność jest równoznaczna z niemożnością bujania się.
      Tako rzecze Watson.

      /// //Galeria przejściowa

      Komentarz

      • thorin
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1990

        #108
        to wtedy chyba mocniej by bylo jakby jedno dziecko czekalo na kogos kto je pobuja Ja mysle ze to samotnosc giertychowa jest, coraz mniej tych dzieci sie na placach zabaw bawi

        Komentarz

        • michalab
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1580

          #109
          Zamieszczone przez piszczal
          dlaczego tak uważasz?
          Zaznaczam, że się nie znam, więc to jest bardzo IMO.

          Mnie z samotnością kojarzą się tylko 1,2,3,5 z pierwszego zestawu.
          Przy czym:
          1. Zdjęcie fajne, ale nie podoba mi się oświetlenie sceny
          2. Zdjęcie fajne, ale jest zbyt oczywiste
          5. Zdjęcie fajne, ale nie podoba mi sie kolor i przejścia tanalne, zwłaszcza na twarzy i nad głową
          Głosowałem więc na 3.

          Pozostałe nie kojarzą mi się z samotnością, więc nie rozważałem ich do zagłosowania.

          4. Zdjęcie chyba fajne ale trudno cokolwiek zobaczyć.
          To wina regulaminu, który dyskryminuje panoramy :-(.
          6. Krzywe i źle skadrowane
          7. W przeciwieństwie do 2. nie widzę tu samotności (wiem, że tam jest lustro), może dlatego, że mozaika do tego kadry ciasne. Do tego przepalenia.


          Zestaw 2.
          1. Zdjęcie fajne, ale przejścia tonalne dziwne no i nie widzę samotności
          2. Zdjęcie fajne, ale nie widzę samotności
          3. Źle skadrowane (podstawa krzyża prawie styka się z brzegiem), za duża GO.
          4. Nie przemyślany kadr, głowa w drzwiach, wieszak na karku, bałagan i za duża GO, ciężko na czymś się skupić
          5. Nie widzę samotności (wiem, że tam są łzy)
          6. Zdjęcie fajne, ale krzywe i nie widzę samotności.

          Podkreślam, że ocena bardzo subiektywna osoby, która nie bardzo zna się na fotografii, chociaż lubi fotografować.
          Możecie na mnie napaść za te komentarze.
          Zapraszam

          Komentarz

          • lempl
            Uzależniony
            • 2006
            • 684

            #110
            Mam podobnie jak michalab. W pierwszym zestawie jest ciekawie, w drugim nie głosowałem bo żadne zdjęcie do mnie nie trafia.

            Głos padł na nr2 bo ma klimat, jest proste (co mnie, człekowi prostemu bardzo odpowiada), dobrze oświetlone i skadrowane.
            Jedynka też mogłaby być fajna, ale nie pasi mi obcięta głowa i wolna przestrzeń pod butem. Pomysł dobry ale wykonanie IMHO trochę mniej.
            W nr 3 szkoda, że ptaki sobie w tyłki włażą

            Komentarz

            • jacech1
              Coś już napisał
              • 2005
              • 98

              #111
              takie bardzo alkoholowe szkoda że tak często wóda kojarzy się z samotnością.
              z I gr zagłosowałem na 4 wg. mnie bardzo delikatne i wymowne i nie przez drzewo, choć pewnie o to tu chodziło. Mi wpadła w oko postać daleko chyba samotna tak sobie dopisałem wśród tych par na trawie to właśnie tam zobaczyłem prawdziwą samotność. Grupa II to zdjęcie 1 dlaczego???, bo nie wóda

              Komentarz

              • mungo
                Uzależniony
                • 2006
                • 535

                #112
                W dwójce w drugim zestawie chodzi chyba o to, że jest tylko jeden kaczorek...


                Zaczątek portfolio: link

                Komentarz

                • Tomasz1972
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 3042

                  #113
                  I doszliśmy do finału http://www.canon-board.info/showthread.php?t=20685


                  Ja odpadłem zestaw 2 fota 4 . Dziękuję za głosy

                  Komentarz

                  • mungo
                    Uzależniony
                    • 2006
                    • 535

                    #114
                    I ja też odpadłem. Miało być z podtekstem politycznym, z jedną tylko kaczuszką[a powinny być dwie!], miałobyć zabawnie, ale coś mi nie wyszło. Moja fota to numer dwa w zestawie drugim. Dzięki wszystkim za bitwę!


                    Zaczątek portfolio: link

                    Komentarz

                    • esteper
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 635

                      #115
                      I ja się pożegnałem z battlem. Ale i tak fajnie że ktoś zagłosował na moje foto Zestaw nr.1 foto nr.2

                      Szkoda że odpadło picie z tym w lustrze, bo to był mój faworyt. Z resztą sam miałem taki pomysł
                      Ostatnio edytowany przez esteper; 7697.
                      5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                      "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                      Komentarz

                      • muflon
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 6763

                        #116
                        A z moich faworytów nie załapał się nikt
                        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                        Komentarz

                        • djtermoz
                          Uzależniony
                          • 2004
                          • 988

                          #117
                          W finale jak dla mnie nr 3 wygrywa. Niby sa razem ale sami. Ladnie skomponowane.

                          Czworka jest tez dobra tyle ze gibie sie na prawo + jak dla mnie ma jednak przesadnie za mala glebie ostrosci.
                          djtermoz@pbase

                          Komentarz

                          • esteper
                            Uzależniony
                            • 2006
                            • 635

                            #118
                            Z tego co zostało ja oddałem głos na nr.5. Czuję ten klimat
                            5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                            "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                            Komentarz

                            • kami74
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1492

                              #119
                              Moja była tzw mozaika z lustrem czyli nr7 w zestawie 1 . Dzięki za głosy. Trochę dałem ciała bo b&w na które przerobiłem ta fote później wygląda IMO sporo lepiej. Zresztą zobaczcie sami:
                              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                              Komentarz

                              • MacGyver
                                Cenzor
                                • 2006
                                • 7043

                                #120
                                Jak dla mnie to nr 5 i 6 (tak typowałem w półfinałach), no ale głos poszedł na 5... z wiadomych względów ;-)
                                Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                                Komentarz

                                Pracuję...