X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz1972
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3042

    #91
    Zamieszczone przez oddech
    Po co finał?
    Te które zdobędzie najwięcej głosów wygrywa. Koniec i kropka. Po co przedłużać ten battle?
    Wszyscy wiemy, że jak zwykle wygra ładne zdjęcie. Oby tym razem było choć trochę na temat.
    Nie do końca . Jeżeli w jednej grupie jest jedno zdjęcie przeciętne a reszta porażka , a w drugiej grupie znajdzie się jedno super-extra i kilka dobrych , to może okazać się że wygra to przeciętne , gdyż w otrzyma więcej głosów .

    Komentarz

    • Venio
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1084

      #92
      Zamieszczone przez thorin
      Jezeli puchar, to umowmy sie odpowiednio wczesniej.
      no co ty!! Ja w ogole chciałem zaproponowac małą zmiane... ten kto jest ostatni wygrywa... moze byc?
      Jak to "gdzies" pisali - "ostatni pierwszymi bedą" :} hyhy

      Komentarz

      • thorin
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1990

        #93
        Zamieszczone przez Venio
        no co ty!! Ja w ogole chciałem zaproponowac małą zmiane... ten kto jest ostatni wygrywa... moze byc?
        Jak to "gdzies" pisali - "ostatni pierwszymi bedą" :} hyhy

        Rozumiem Venio ze niezadowolony jestes ze swojej foty i chcesz sie dostac do drugiego etapu zmieniajac zasady w czasie biegu ?

        Komentarz

        • Venio
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1084

          #94
          Zamieszczone przez thorin
          Rozumiem Venio ze niezadowolony jestes ze swojej foty i chcesz sie dostac do drugiego etapu zmieniajac zasady w czasie biegu ?
          ciichaj kasuj posta bo jeszcze ktos zobaczy

          Komentarz

          • piszczal
            Początki nałogu
            • 2006
            • 459

            #95
            puchar to pomysł niezwiązany z tym battle, taka tam luźna propozycja.
            Jako cykl np 10 battle z punktami za miejsca w poszczególnych etapach.
            Na zakończenie jakaś nagroda lub specjalne wyróżnienie usera na CB, cokolwiek. Liczyć się będzie regularność przystępowania do battle i zajmowanie punktowanych miejsc.
            aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

            Komentarz

            • Venio
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1084

              #96
              mysle ze to juz temat na osobny wątek

              Komentarz

              • djtermoz
                Uzależniony
                • 2004
                • 988

                #97
                W pierwszym zestawie jedynka, w drugim zestawie tez jedynka. I pozamiatane. Ogolnie to cos za bardzo polska Wam ta bitwa wyszla. Za duzo wodki.
                djtermoz@pbase

                Komentarz

                • Wats0n
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 996

                  #98
                  Próbowałem wziąść udział, niestety - w niedzielę wróciłem nieco za późno do domu, nie zdążyłem nawet zrzucić fot a te już były wystawione...
                  Ale - ad rem - drugi zestaw, jedynka. Bezdyskusyjnie. Rispekt dka autora. Swojego GNIOTA* już bym nie wrzucił


                  *) To nie jest moja niedoszła fota konkursowa
                  Tako rzecze Watson.

                  /// //Galeria przejściowa

                  Komentarz

                  • mtata
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 115

                    #99
                    Jakoś kompletnie nie trafiąją do mnie te "alkoholowe" foty, żeby nie powiedzieć, że irytują... :-?

                    W pierwszym zdecydowanie nr 1, choć nr 3 jest też niezłe. W drugimi podobnie wahałem się między 1 a 3
                    Igor

                    www.siemien.com

                    Komentarz

                    • Kraszan
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 150

                      #100
                      A tak na przyszłość:
                      jeżeli jest na przykład ze 30-stu uczestników (tak jak się teraz kolej szykuje) to dlaczego nie zrobić jednej MEGA sondy, bez zestawów? Wiem, że to się będzie ładowało pół godziny, ale przynajmniej będzie sprawiedliwie. W przeciwnym wypadku może być sytuacja taka jak ktoś opisał: w jednym z zestawów pojawi się fotka marna w otoczeniu totalnych gniotów. I ta marna fotka wygra całego battla bo zbierze 90% głosów...
                      EOS 90D (w sumie)

                      Komentarz

                      • Venio
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1084

                        #101
                        załóż sobie osobny temat jak chcesz o tym dyskutować!

                        Komentarz

                        • Tomasz1972
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3042

                          #102
                          Zamieszczone przez Kraszan
                          A tak na przyszłość:
                          jeżeli jest na przykład ze 30-stu uczestników (tak jak się teraz kolej szykuje) to dlaczego nie zrobić jednej MEGA sondy, bez zestawów? Wiem, że to się będzie ładowało pół godziny, ale przynajmniej będzie sprawiedliwie. W przeciwnym wypadku może być sytuacja taka jak ktoś opisał: w jednym z zestawów pojawi się fotka marna w otoczeniu totalnych gniotów. I ta marna fotka wygra całego battla bo zbierze 90% głosów...
                          Ankieta może mieć tylko 10 pozycji . Dlatego sa zestawy , a następnie finał . EOT

                          Komentarz

                          • chavez
                            Początki nałogu
                            • 2006
                            • 337

                            #103
                            Szkoda, że parę osób zapomniało usunąć EXIFa.

                            Komentarz

                            • michalab
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 1580

                              #104
                              Dla mnie w pierwszym zestawie, jest kilka ciekawych, w drugim zandego.
                              Zapraszam

                              Komentarz

                              • piszczal
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 459

                                #105
                                Zamieszczone przez michalab
                                Dla mnie w pierwszym zestawie, jest kilka ciekawych, w drugim zandego.
                                dlaczego tak uważasz?
                                aktualnie: Canon EOS R6 | Sigma A 35/1.4 DG HSM | Canon 135/2 L | Canon 16-35/4 L

                                Komentarz

                                Pracuję...