X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Pawełek
    Dopiero zaczyna
    • 2006
    • 31

    #256
    zOON* ciekawe za ile faktycznie go spieniężysz tzn. ile bank potrąci
    wiemy już ile mBank zabiera teraz ciekaw jestem ile zł do przodu przy czeku hehe pazerny o każdego zyla jestem, co?
    www.pofoto.pl

    Komentarz

    • zOOn
      Bywalec
      • 2006
      • 220

      #257
      Zamieszczone przez Pawełek
      zOON* ciekawe za ile faktycznie go spieniężysz tzn. ile bank potrąci
      wiemy już ile mBank zabiera teraz ciekaw jestem ile zł do przodu przy czeku hehe pazerny o każdego zyla jestem, co?
      Jestem w tej dobrej sytuacji, ze siedze w Irlandii i mam tutaj konto. A banki w Eire nie skubia tak jak polskie. Ile jest na czeku - tyle bedzie na koncie. Dosc czesto z czekow korzystam.

      Zbaczajac z tematu juz do konca - to przelew z konta irlandzkiego do Polski jest za darmo (jesli sie poda IBAN odbiorcy). Za to polskie banki sobie kasuja za przyjecie kasy. Jak wyzej bylo opisane.

      Komentarz

      • himi
        Zablokowany
        • 2006
        • 2638

        #258
        Zamieszczone przez orte
        No to nie wiem na co czekasz, wysyłasz kopię korespondencji do Allegro i niech się gość już żegna z kontem.
        Takich to ja tępię od razu, poza tym w regulaminie jest napisane wyraźnie, że cena sprzedaży jest ceną brutto.
        To była rozmowa telefoniczna, więc kopię...mogę zobie najwyżej naostrzyć na takich ściemniaczy allegrowych. Poza tym, te donosy...Gdybym został wysadzony przez kolesia, to bym napisał, w przeciwnym razie daruję sobie. Śmierdzą mi takie denuncjacje.

        Komentarz

        • Routlaw
          Uzależniony
          • 2005
          • 983

          #259
          Jutro się zajmę wypełnianiem i wysyłaniem moich papierów..
          Wie ktoś jaki IBAN ma inteligo? bo nie chce mi się dzwonić na infolinię
          14, 24, 50, 85, 135, 70-200

          BLOG

          Komentarz

          • amper
            Bywalec
            • 2006
            • 123

            #260
            Zamieszczone przez Routlaw
            Jutro się zajmę wypełnianiem i wysyłaniem moich papierów..
            Wie ktoś jaki IBAN ma inteligo? bo nie chce mi się dzwonić na infolinię
            IBAN

            PL + nr konta
            Ostatnio edytowany przez amper; 7246.
            30D + 300 + słoiki
            www.tereba.net

            Komentarz

            • Routlaw
              Uzależniony
              • 2005
              • 983

              #261
              Dzięki, tak właśnie zrobiłem. Przed chwilą wysłałem i zacząłem czekać na SMS z Inteligo
              14, 24, 50, 85, 135, 70-200

              BLOG

              Komentarz

              • Gregklukowski
                Dopiero zaczyna
                • 2006
                • 25

                #262
                Ja dostałem właśnie 570 zł na konto Jakis inny kurs musi byc
                Canon EOS 30d canon EOS 300; canon 50/1,8 canon 18-55 ; karta 512 kingstone, karta 2gb sandisk; lampy statywy softboxy blendy itd.

                Komentarz

                • WereWolf
                  Coś już napisał
                  • 2005
                  • 96

                  #263
                  a wie ktoś może ile (i czy w ogóle) zabiera Inteligo?
                  moja galeria: http://www.lubke.pl

                  Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                  Raynox DCR-250 (makro)

                  Komentarz

                  • pgfoto
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 106

                    #264
                    a ja czekam juz 1,5 miesiaca i nic... (((((((((
                    EF-S 18-55, Tamron 28-75 SP AF XR Di f/2.8 ,Canon 70-200 f/4 ,
                    speedlight 580 EX II,eos 50e,sigma 28-80 3.5-5.6,sherpa 600R,Hama NiMH 2500 i 2600+Hama Delta Bravo...
                    Moja strona http://gocalfoto.bho.pl/

                    Komentarz

                    • mkwiek
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 862

                      #265
                      Zamieszczone przez pgfoto
                      a ja czekam juz 1,5 miesiaca i nic... (((((((((
                      ja czekam trochę krócej ale też nic. po za tym nie ma mojego zgłoszenia pod adresem gdzie mozna sprawdzać czy rozpatrzyli ciekawe czemu?
                      I am FX

                      Komentarz

                      • amper
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 123

                        #266
                        Zamieszczone przez mkwiek
                        nie ma mojego zgłoszenia pod adresem gdzie mozna sprawdzać czy rozpatrzyli ciekawe czemu?
                        możesz podać adres gdzie można takie coś sprawdzić?
                        30D + 300 + słoiki
                        www.tereba.net

                        Komentarz

                        • mkwiek
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 862

                          #267
                          Zamieszczone przez amper
                          możesz podać adres gdzie można takie coś sprawdzić?
                          było podane na stronie i na wydruku
                          米兰在线创始于2002年04月【2026年哈斯卡最新推荐,永久域名:tiyu1818.com,tiyu1688.com】,注册资金285亿元,占地9.5万平方米,深耕地基处理与桩工设备。米兰在线实行管理正规化、产品多元化,被烟台市工商局评为“文明诚信民营企业”、“市级守合同重信用企业”、“消费者满意单位”、“民营企业光彩之星”,并多次被政府评为“管理先进单位”、“财政贡献先进单位”。“展金豪伟业,创吉祥品牌”,金豪人豪情万丈,信心百倍,愿与海内外各界朋友挽手连心,共铸辉煌!

                          podajesz maila i ID uzykane przy rejestracji wniosku
                          I am FX

                          Komentarz

                          • Routlaw
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 983

                            #268
                            Jak szkoda że nie zapisałem sobie tego ID
                            14, 24, 50, 85, 135, 70-200

                            BLOG

                            Komentarz

                            • pgfoto
                              Bywalec
                              • 2006
                              • 106

                              #269
                              Zamieszczone przez mkwiek
                              ja czekam trochę krócej ale też nic. po za tym nie ma mojego zgłoszenia pod adresem gdzie mozna sprawdzać czy rozpatrzyli ciekawe czemu?
                              napisałem do nich maila i dostałem automatyczna odpowiedz po polsku z ID i moim mailem i tez wogóle niemoge sie zalogowac
                              wiecie moze gdzie mozna zadzwonic zeby sie dowiedziec czy wogóle do nich doszło??? moze to poczta nawaliła?
                              EF-S 18-55, Tamron 28-75 SP AF XR Di f/2.8 ,Canon 70-200 f/4 ,
                              speedlight 580 EX II,eos 50e,sigma 28-80 3.5-5.6,sherpa 600R,Hama NiMH 2500 i 2600+Hama Delta Bravo...
                              Moja strona http://gocalfoto.bho.pl/

                              Komentarz

                              • didi007
                                • 2006
                                • 6

                                #270
                                o moim też nic nie wiadomo, czekam równy miesiąc...

                                Komentarz

                                Pracuję...