X
-
-
kurcze denerwuje mnie to ze zadnej wiadomosci nie ma z canona... nic... mogli by powiedziec na czym czlowiek stoji w sprawie oddania cashback...
nie wiadomo w sumie co dalej robic bo nie wiem nawet czy do nich dotarl list...
jest jakas inna mozliwosc sprawdzenia tego?Komentarz
-
No cóż ja swojego zwrotu nie dostałem i raczej już na niego nie liczę. Po dwóch miesiącach czekania i mailowaniu - zero odpowiedzi.FF z FF po serwisie, EOS33+BP, 17-40L, 135 2L+TCx2 II, 85 1.8, 50 1.4.Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
wysłałem list do canona 30 stycznia na zwrot pięciu stówek i jak narazie cisza w eterzeKomentarz
-
moja galeria: http://www.lubke.pl
Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
Raynox DCR-250 (makro)Komentarz
-
Komentarz
-
moja galeria: http://www.lubke.pl
Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
Raynox DCR-250 (makro)Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
...no, trzeba czekac.
Proponuje zmienic temat watku na:
Ile stron watku do otrzymania zwrotu pieniedzy przez Canon dla ostatniego wysylajacego?Komentarz
-
Musicie tylko pamietac o ednej rzeczy. Promocja trwala do konca stycznia a co niektorzy czekali z kupnem az do konca miesiaca. Moge sie zalozyc ze ci ktorzy wyslali w grudniu czy listpoadzie napewno dostali kase szybciej niz ci ktorzy zalapali sie na te lawine zgloszen od "spoznialskich". Ja wyslalem moj formularz pod koniec stycznia. Do Irlandii idzie okolo tygodnia, na stronce podaja ze okolo 2-3 tygodni trwa wiec spokojnie. Nie powinny przepasc pieniadze! Zreszta tak dla potwierdzenia skontaktuje sie z ta centralna w Irlandii w poniedzialek i powiem wam co mi odpowiedzieli.
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Tak jak pisałem - 2 lutego
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Do mnie nie przyszła jeszcze informacja o tym że dostali moje zgłoszenie, ale pewnie mają taki nawał tego że się nie dziwię. Wysłałem 2 lutego i czekam cierpliwie, myslę że dojdzie, nie powinny przepasćMusicie tylko pamietac o ednej rzeczy. Promocja trwala do konca stycznia a co niektorzy czekali z kupnem az do konca miesiaca. Moge sie zalozyc ze ci ktorzy wyslali w grudniu czy listpoadzie napewno dostali kase szybciej niz ci ktorzy zalapali sie na te lawine zgloszen od "spoznialskich". Ja wyslalem moj formularz pod koniec stycznia. Do Irlandii idzie okolo tygodnia, na stronce podaja ze okolo 2-3 tygodni trwa wiec spokojnie. Nie powinny przepasc pieniadze! Zreszta tak dla potwierdzenia skontaktuje sie z ta centralna w Irlandii w poniedzialek i powiem wam co mi odpowiedzieli.
Ale jak coś się skontaktujesz to super jeśli dasz jakieś info. Pozdr
Komentarz
-
Komentarz
Komentarz