X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #421
    Zamieszczone przez himi
    Jak pomyśle, że w Rawiczu kupiłem w listopadzie za 4270 to mnie lekko trzęsie Ale tylko lekko. Aparacik już zarobił tę różnicę
    Marzec 2002 - Canon G3 za 3400zl. Jakos sie nie trzese

    Komentarz

    • Piotr Dobosz

      #422
      kurcze denerwuje mnie to ze zadnej wiadomosci nie ma z canona... nic... mogli by powiedziec na czym czlowiek stoji w sprawie oddania cashback...
      nie wiadomo w sumie co dalej robic bo nie wiem nawet czy do nich dotarl list...
      jest jakas inna mozliwosc sprawdzenia tego?

      Komentarz

      • r65
        Dopiero zaczyna
        • 2005
        • 44

        #423
        No cóż ja swojego zwrotu nie dostałem i raczej już na niego nie liczę. Po dwóch miesiącach czekania i mailowaniu - zero odpowiedzi.
        FF z FF po serwisie, EOS33+BP, 17-40L, 135 2L+TCx2 II, 85 1.8, 50 1.4.

        Komentarz

        • himi
          Zablokowany
          • 2006
          • 2638

          #424
          Zamieszczone przez Vitez
          Marzec 2002 - Canon G3 za 3400zl. Jakos sie nie trzese
          To podziwiam

          Komentarz

          • Web
            Coś już napisał
            • 2005
            • 76

            #425
            Zamieszczone przez himi
            To podziwiam
            Nie ma co podziwiać.
            Latem 2003r. G5 kosztował 3,5 tys., a flagowy kompakt Sony V1 3,4 tys.

            Komentarz

            • 1507
              Początki nałogu
              • 2006
              • 327

              #426
              wysłałem list do canona 30 stycznia na zwrot pięciu stówek i jak narazie cisza w eterze
              http://canon-board.info/showthread.php?t=38203

              Komentarz

              • WereWolf
                Coś już napisał
                • 2005
                • 96

                #427
                Zamieszczone przez 1507
                wysłałem list do canona 30 stycznia na zwrot pięciu stówek i jak narazie cisza w eterze
                ja wysłałem koło 15 (chyba dokładnie 13 stycznia) i też cisza... powoli zaczynam tracić nadzieję :/
                moja galeria: http://www.lubke.pl

                Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                Raynox DCR-250 (makro)

                Komentarz

                • 1507
                  Początki nałogu
                  • 2006
                  • 327

                  #428
                  ciekawe czy ktoś z Polski dostał od nich kasę?
                  http://canon-board.info/showthread.php?t=38203

                  Komentarz

                  • WereWolf
                    Coś już napisał
                    • 2005
                    • 96

                    #429
                    Zamieszczone przez 1507
                    ciekawe czy ktoś z Polski dostał od nich kasę?
                    tak, zresztą, nawet w tym temacie wypowiadało się kilka osób, które już zwrot dostały...
                    moja galeria: http://www.lubke.pl

                    Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                    Raynox DCR-250 (makro)

                    Komentarz

                    • Macio
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 183

                      #430
                      Zamieszczone przez 1507
                      wysłałem list do canona 30 stycznia na zwrot pięciu stówek i jak narazie cisza w eterze
                      Ja 2 lutego. Myślę że trzeba czekać cierpliwie

                      Komentarz

                      • 1507
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 327

                        #431
                        Zamieszczone przez Macio
                        Ja 2 lutego. Myślę że trzeba czekać cierpliwie
                        a kiedy wysyłałeś?
                        http://canon-board.info/showthread.php?t=38203

                        Komentarz

                        • donald7000
                          Początki nałogu
                          • 2004
                          • 382

                          #432
                          ...no, trzeba czekac.
                          Proponuje zmienic temat watku na:

                          Ile stron watku do otrzymania zwrotu pieniedzy przez Canon dla ostatniego wysylajacego?

                          Komentarz

                          • JaBlam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1304

                            #433
                            Musicie tylko pamietac o ednej rzeczy. Promocja trwala do konca stycznia a co niektorzy czekali z kupnem az do konca miesiaca. Moge sie zalozyc ze ci ktorzy wyslali w grudniu czy listpoadzie napewno dostali kase szybciej niz ci ktorzy zalapali sie na te lawine zgloszen od "spoznialskich". Ja wyslalem moj formularz pod koniec stycznia. Do Irlandii idzie okolo tygodnia, na stronce podaja ze okolo 2-3 tygodni trwa wiec spokojnie. Nie powinny przepasc pieniadze! Zreszta tak dla potwierdzenia skontaktuje sie z ta centralna w Irlandii w poniedzialek i powiem wam co mi odpowiedzieli.

                            ----------------------------------------
                            Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                            Komentarz

                            • Macio
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 183

                              #434
                              Zamieszczone przez 1507
                              a kiedy wysyłałeś?

                              Tak jak pisałem - 2 lutego
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              Zamieszczone przez JaBlam
                              Musicie tylko pamietac o ednej rzeczy. Promocja trwala do konca stycznia a co niektorzy czekali z kupnem az do konca miesiaca. Moge sie zalozyc ze ci ktorzy wyslali w grudniu czy listpoadzie napewno dostali kase szybciej niz ci ktorzy zalapali sie na te lawine zgloszen od "spoznialskich". Ja wyslalem moj formularz pod koniec stycznia. Do Irlandii idzie okolo tygodnia, na stronce podaja ze okolo 2-3 tygodni trwa wiec spokojnie. Nie powinny przepasc pieniadze! Zreszta tak dla potwierdzenia skontaktuje sie z ta centralna w Irlandii w poniedzialek i powiem wam co mi odpowiedzieli.
                              Do mnie nie przyszła jeszcze informacja o tym że dostali moje zgłoszenie, ale pewnie mają taki nawał tego że się nie dziwię. Wysłałem 2 lutego i czekam cierpliwie, myslę że dojdzie, nie powinny przepasć Ale jak coś się skontaktujesz to super jeśli dasz jakieś info. Pozdr
                              Ostatnio edytowany przez Macio; 3521. Powód: Automerged Doublepost

                              Komentarz

                              • zOOn
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 220

                                #435
                                Zamieszczone przez Macio
                                Tak jak pisałem - 2 lutego .Do mnie nie przyszła jeszcze informacja o tym że dostali moje zgłoszenie[...]
                                Nic sie nie martw, ja do tej pory nie dostalem potwierdzenia tego zgloszenia...
                                Choc kase mi przyslali w polowie grudnia

                                Ale nic, czekam dalej...

                                Komentarz

                                Pracuję...