X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pank
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1502

    #541
    Jak to mniej? Można brać mniej niż "za free"? Dopłacasz?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

    Komentarz

    • Pawel_G
      Uzależniony
      • 2008
      • 527

      #542
      Zamieszczone przez pank
      Jak to mniej? Można brać mniej niż "za free"? Dopłacasz?
      Chodzi o mniej niż 2300 zł.

      Komentarz

      • michal_sokolowski
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1159

        #543
        Zamieszczone przez dinderi
        Za to samo co Michał Sokołowski chce więcej. Swoja drogą, to przydałoby sie Michale, żebys podlinkował te swoje wywody na stronce. Zaoszczędzisz na tłumaczeniu klientom, dlaczego za tyle, a klienci zaoszczędzą czas przy poszukiwaniu foto-pstryka.
        drogi Dinderi,

        jest takie coś w reportażu jak wyczucie momentu oraz "oko" - o wiele ważniejsze niż obróbka i torba z eLkami....
        nie chcę być nieskromny, ale to wyczucie momentu czasami u mnie się "pojawia"..... podobnie jak "oko" - fakt, rzadko, zbyt rzadko, ale się pojawia. I uwierz mi - są ludzie (klienci) co to potrafią dostrzec. (na moje szczęście).

        Fakt - portfolio mam nieaktualne (zwłaszcza obróbkowo) ale obiecuję poprawę.
        Jak tylko zaktualizuję - nie omieszkam Cię powiadomić.
        moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

        Komentarz

        • polm
          Początki nałogu
          • 2008
          • 271

          #544
          Zamieszczone przez dancio
          ...
          Kalina marketin ma dobry i poleca Julke Molner a ja bym na wesele za ta kase dla przykladu nie wzial... chodz bierze podobnie.. wiec jak powiedzialem marketing wazna sprawa..

          ...
          No jak się wpisze w google "fotografia ślubna" to widać (pierwszy niesponsorowany link) efekt działania PSFŚ. Mnie osobiście zaskoczyła siła działania.
          Z innej beczki, Nestle Aquarel i Nałęczowianka to jest ta sama woda, a cena różna bo butelkę Nałęczowianki projektował jakiś znany Włoch .
          Marketing to moc, ciemna moc.
          Jestem zadowolnym ze swojego sprzętu pstrykiem-gawędziarzem.

          Komentarz

          • pank
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1502

            #545
            Marketing się przydaje jak mamy dwa porównywalne produkty, gówno dobrze wypromowane nie zastąpi czekolady.
            Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

            Komentarz

            • michal_sokolowski
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1159

              #546
              Zamieszczone przez polm
              No jak się wpisze w google "fotografia ślubna" to widać (pierwszy niesponsorowany link) efekt działania PSFŚ. Mnie osobiście zaskoczyła siła działania.
              trochę nie wiesz co piszesz, wybacz.....

              fakt, że Kalina jest na pierwszej stronie w googlach na frazę "fotografia ślubna" nie ma związku z PSFŚ......


              moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

              Komentarz

              • polm
                Początki nałogu
                • 2008
                • 271

                #547
                Zamieszczone przez michal_sokolowski
                trochę nie wiesz co piszesz, wybacz.....

                fakt, że Kalina jest na pierwszej stronie w googlach na frazę "fotografia ślubna" nie ma związku z PSFŚ......


                Nie chodziło mi o Kalinę. Wpisz i zobacz o co mi chodziło. 1 niekomercyjny link, a nie 1 strona. Jak już to zrobisz, to Ci wybaczę.
                Jestem zadowolnym ze swojego sprzętu pstrykiem-gawędziarzem.

                Komentarz

                • MM-architekci
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 2227

                  #548
                  Zamieszczone przez polm
                  Nie chodziło mi o Kalinę. Wpisz i zobacz o co mi chodziło. 1 niekomercyjny link, a nie 1 strona. Jak już to zrobisz, to Ci wybaczę.
                  hmm u mnie julia molner na 1

                  kurna ciekawe ile trzeba teraz wydać na takie pozycjonowanie
                  no comment...

                  Komentarz

                  • michal_sokolowski
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1159

                    #549
                    Zamieszczone przez MM-architekci
                    hmm u mnie julia molner na 1

                    kurna ciekawe ile trzeba teraz wydać na takie pozycjonowanie
                    około 500 zł miesięcznie (w zależności od firmy) za jedną frazę np. "fotografia ślubna".

                    po 6 - 10 miesiącach jest efekt - pierwsza strona.
                    moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                    Komentarz

                    • Sergiusz
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2708

                      #550
                      Ja znam taką firmę co biorą znacznie mniej i płacisz tylko jak znajdujesz się na 1 stronie.
                      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                      Komentarz

                      • michal_sokolowski
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1159

                        #551
                        Zamieszczone przez Sergiusz
                        Ja znam taką firmę co biorą znacznie mniej i płacisz tylko jak znajdujesz się na 1 stronie.
                        oczywiście, nie napisałem - każda poważna firma bierze kasę za EFEKT dopiero.


                        ZNACZNIE mniej ?


                        nie wierzę.
                        moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                        Komentarz

                        • MM-architekci
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2227

                          #552
                          Zamieszczone przez Sergiusz
                          Ja znam taką firmę co biorą znacznie mniej i płacisz tylko jak znajdujesz się na 1 stronie.
                          oj na żarty ci się wzięło

                          zdziwił bym się jakby ktoś podjął się teraz pozycjonowania na "fotografia ślubna"
                          no comment...

                          Komentarz

                          • michal_sokolowski
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1159

                            #553
                            Zamieszczone przez MM-architekci
                            oj na żarty ci się wzięło

                            zdziwił bym się jakby ktoś podjął się teraz pozycjonowania na "fotografia ślubna"
                            podejmują się.

                            fakt, że to cholernie trudne może być. I czasochłonne.
                            moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                            Komentarz

                            • Sergiusz
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2708

                              #554
                              Ja słyszałem o 200zł. Ale, że mnie to zupełnie nie interesuje nie podjąłem tematu.
                              Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                              Komentarz

                              • michal_sokolowski
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1159

                                #555
                                Zamieszczone przez Sergiusz
                                Ja słyszałem o 200zł. Ale, że mnie to zupełnie nie interesuje nie podjąłem tematu.
                                to zapodaj linka proszę bo nie wierzę w te 200 zł.
                                moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                                Komentarz

                                Pracuję...