X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • yerzu
    Bywalec
    • 2007
    • 160

    #556
    Ja bym na dzień dzisiejszy w pozycjonowanie frazy "fotografia ślubna " za poniżej 1500 zł nie wierzył.

    Firmy krzyczą sobie teraz 200-500 zł za pozycjonowanie frazy lokalnie - inna sprawa że można lokalnie 3 frazy za 300 wypozycjonować.

    Komentarz

    • michal_sokolowski
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1159

      #557
      Zamieszczone przez yerzu
      Ja bym na dzień dzisiejszy w pozycjonowanie frazy "fotografia ślubna " za poniżej 1500 zł nie wierzył.

      Firmy krzyczą sobie teraz 200-500 zł za pozycjonowanie frazy lokalnie - inna sprawa że można lokalnie 3 frazy za 300 wypozycjonować.
      przesada......

      1500 zł za "fotografia ślubna" ?
      Mniej krzyczą, wiem to.

      poza tym nie wiem jaka jest różnica pod względem trudności pozycjonowania "fotografii ślubnej" i "fotografii ślubnej warszawa"
      ?
      moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

      Komentarz

      • MM-architekci
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2227

        #558
        Zamieszczone przez Sergiusz
        Ja słyszałem o 200zł. Ale, że mnie to zupełnie nie interesuje nie podjąłem tematu.
        no ale nie mówimy o jakimś panu Ziutosławie tylko o poważnych i konkretnych ofertach
        no comment...

        Komentarz

        • dinderi
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 3028

          #559
          Zamieszczone przez michal_sokolowski
          przesada......

          1500 zł za "fotografia ślubna" ?
          Mniej krzyczą, wiem to.

          poza tym nie wiem jaka jest różnica pod względem trudności pozycjonowania "fotografii ślubnej" i "fotografii ślubnej warszawa"
          ?
          Nie wstyd Ci? Przeciez mniej niz 1500 PLN za pozycjonowanie, to psucie rynku! Jak możesz!?

          I tak oto, hipokryzja zapętliła się... Jak to zwykle z hipokryzja bywa...
          Z mej strony EOT.
          Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
          09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

          ---Moje zdjecia na FB---

          Komentarz

          • Sergiusz
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2708

            #560
            U mnie na stronie wisi baner „internet & reklama” Sprawdź sobie sam. Zresztą po paru miesiącach mogło się coś zmienić.
            Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

            Komentarz

            • MM-architekci
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2227

              #561
              powiem tak , nie uwierzę że ktoś rzeczowo podjął by się tematu pozycjonowania na tą frazę za "200 zł" i to jeszcze na 1 stronę , no chyba że miało by to trwać parę lat
              no comment...

              Komentarz

              • michal_sokolowski
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1159

                #562
                Zamieszczone przez dinderi
                Nie wstyd Ci? Przeciez mniej niz 1500 PLN za pozycjonowanie, to psucie rynku! Jak możesz!?

                I tak oto, hipokryzja zapętliła się... Jak to zwykle z hipokryzja bywa...
                Z mej strony EOT.
                w ogóle mi nie wstyd.

                nie widzę powodu. nie oceniam przecież zasadności ceny takiej czy siakiej za pozycjonowanie tylko piszę jakie są FAKTY.


                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                Zamieszczone przez MM-architekci
                powiem tak , nie uwierzę że ktoś rzeczowo podjął by się tematu pozycjonowania na tą frazę za "200 zł" i to jeszcze na 1 stronę , no chyba że miało by to trwać parę lat
                też nie wierzę.

                pierwsza strona to są tysiące linków wrzuconych na różnych stronach do pozycjonowanej strony.
                Ostatnio edytowany przez michal_sokolowski; 3388. Powód: Automerged Doublepost
                moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                Komentarz

                • Loome
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 1008

                  #563
                  Zamieszczone przez michal_sokolowski
                  przesada......

                  1500 zł za "fotografia ślubna" ?
                  Mniej krzyczą, wiem to.

                  poza tym nie wiem jaka jest różnica pod względem trudności pozycjonowania "fotografii ślubnej" i "fotografii ślubnej warszawa"
                  ?
                  fotografia ślubna warszawa ma przykladowo 500 osób pozycjonujących fraze, a nie 5000.
                  Tak samo klienci nie wiedza jaka jest roznica miedzy Twoimi fotami, a fotami pana, ktory bierze 1300

                  Szczerze mowiac jest to masakryczne hasło. A gdyby ktoś miał stronę we flashu - nigdy bym się nie podjął pozycjonowania tego.
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  jako ze atmosfera jest ostatnio nerwowa to spiesze z wyjasnieniami ze nie mial to byc jakis przytyk do Ciebie czy cos (z tym panem za 1300 zł).
                  ale roznica jest, a nie kazdy sobie z niej zdaje sprawe. przy takich haslach to najlepiej jest usiasc, poczytac - po czym podjac decyzje ze nie stac mnie na DOBRE wypozycjonowanie takiej frazy, sam nie jestem w stanie tego zrobić i zleciec to dobrej firmie (bez pomyslów typu wujek ma lustrzanke to pstryknie kilka fot) ale na hasła lokalne, albo jeszcze bardziej szczegolowe
                  Ostatnio edytowany przez Loome; 18670. Powód: Automerged Doublepost

                  Komentarz

                  • michal_sokolowski
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1159

                    #564
                    Zamieszczone przez Loome
                    fotografia ślubna warszawa ma przykladowo 500 osób pozycjonujących fraze, a nie 5000.
                    Tak samo klienci nie wiedza jaka jest roznica miedzy Twoimi fotami, a fotami pana, ktory bierze 1300

                    Szczerze mowiac jest to masakryczne hasło. A gdyby ktoś miał stronę we flashu - nigdy bym się nie podjął pozycjonowania tego.
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    jako ze atmosfera jest ostatnio nerwowa to spiesze z wyjasnieniami ze nie mial to byc jakis przytyk do Ciebie czy cos (z tym panem za 1300 zł).
                    ale roznica jest, a nie kazdy sobie z niej zdaje sprawe. przy takich haslach to najlepiej jest usiasc, poczytac - po czym podjac decyzje ze nie stac mnie na DOBRE wypozycjonowanie takiej frazy, sam nie jestem w stanie tego zrobić i zleciec to dobrej firmie (bez pomyslów typu wujek ma lustrzanke to pstryknie kilka fot) ale na hasła lokalne, albo jeszcze bardziej szczegolowe
                    spoko, no problem.

                    co do pozycjonowania to jest dość trudna i poważna sprawa, zgadzam się z Tobą....
                    wiem też że jak ktoś nie ma doświadczenia w pozycjonowaniu to nie tylko może to zrobić źle ale nawet zaszkodzić swojej domenie (włącznie z blokadą strony przez google)...
                    jeśli ktoś przez rok czasu siedzi w domu i nic nie robi - to może ewentualnie mógłby się podjąć - ale ze sporym ryzykiem porażki, natomiast jak ktoś pracuje to absolutnie nie widzę tego zeby sam to robił...

                    tak czy siak, lepiej to zlecić profesjonalistom.
                    moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                    Komentarz

                    • Rojja
                      Coś już napisał
                      • 2008
                      • 49

                      #565
                      Pytanie jest na jak długo chcemy być na pierwszym miejscu. Samo wpisywanie fraz do kilkuset/tysięcy katalogów może narobić więcej szkody niż pożytku. Uważam że mniejszą łyżeczką można więcej osiągnąć, co prawda w dłuższym czasie. Ale powrót do czołówki jest bardzo długi, jeśli nie niemożliwy.
                      www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci

                      Komentarz

                      • micles
                        Zablokowany
                        • 2006
                        • 4359

                        #566
                        Zamieszczone przez dancio
                        uwazam ze to jest za malo dla amortyzacji wydanych przezemnie pieniedzy..
                        Ile rocznie wydajesz na update/naprawy sprzętu?

                        Komentarz

                        • michal_sokolowski
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1159

                          #567
                          Zamieszczone przez micles
                          Ile rocznie wydajesz na update/naprawy sprzętu?
                          Micles, witaj !

                          czy jest wątek tutaj na CB w którym się teraz nie udzielisz po tak długim celibacie ?


                          :-)
                          moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                          Komentarz

                          • Makudonarudo
                            Początki nałogu
                            • 2006
                            • 381

                            #568
                            Cześć
                            Chciałem się zapytać ile byście wzięli za 8h fotoreportażu z zawodów sportowych ?

                            Komentarz

                            • model
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 346

                              #569
                              jakieś szczegóły? ile zdjęć, jakie warunki, jakie zawody, czy będziesz miał akredytację itd.
                              Podpisy kłamią

                              Komentarz

                              • Makudonarudo
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 381

                                #570
                                >>jakieś szczegóły? ile zdjęć, jakie warunki, jakie zawody, czy będziesz miał >>akredytację itd.


                                Tzn ile zdjęć to akurat bez różnicy .
                                Co do akredytacji to raczej nie . Impreza otwarta . mam być głównym fotografem. Ale jak się trafi jakiś inny to nie będzie przeganiany .

                                To jest taka sesja bez większych zobowiązań i skomplikowanych warunków czy umów .
                                Zawody różne sportowe na świeżym powietrzu .
                                (już robiłem tego typu zdjęcia )

                                Komentarz

                                Pracuję...