X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kamol3
    Coś już napisał
    • 2010
    • 91

    #1

    Canon 50D z Allegro.

    Znalazłem ciekawą ofertę na allegro dotyczącą Canona 50D. Sprzedawca wydaje się ok. Co sądzicie o tej aukcji? O co zapytać się sprzedawcy?
  • omaciek
    Dopiero zaczyna
    • 2011
    • 23

    #2
    Odp: Canon 50D z Allegro.

    może jakiś link ?
    zapraszam na bloga http://macieiphoto.ownlog.com :wink:
    5D + canon 50 f/1.8 + 430ex II

    Komentarz

    • YaneC
      Początki nałogu
      • 2009
      • 367

      #3
      Odp: Canon 50D z Allegro.

      W zasadzie wszystkie najważniejsze informacje są podane, aparat wygląda na nieużywany, sam sprzedawca ma 100% pozytywów.
      Cóż.. jeśli jesteś zainteresowany to... wypada życzyć "udanych strzałów"
      BYKOM STOP

      Komentarz

      • Adam71
        Początki nałogu
        • 2011
        • 316

        #4
        Odp: Canon 50D z Allegro.

        Strasznie drogo! Pamiętaj że już nie ma na niego gwarancji . Ja bym wolał dorzucić kilka setek i kupić nowego 60D. Po pierwsze co nowe to nowe no i masz gwarancje . Jakby cena była ok 2000 zł to byłaby tzw. okazja (jeśli nie ma wad ukrytych).
        Zobacz cenę jego zakupu - na fakturze.

        Komentarz

        • becekpl
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 4304

          #5
          Odp: Canon 50D z Allegro.

          odpuść sobie za te pieniądze
          jak kolega radzi, kup 60 bo to co weźmiesz za tą 50 jak będziesz sprzedawał za 2 lata to ci nawet na waciki nie starczy
          Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
          Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

          Komentarz

          • YaneC
            Początki nałogu
            • 2009
            • 367

            #6
            Odp: Canon 50D z Allegro.

            Zamieszczone przez becekpl
            co weźmiesz za tą 50 jak będziesz sprzedawał za 2 lata
            Za 2 lata... to sobie zostawi tą pięćdziesiątkę na backup, albo da żonie do pstrykania. Kto dzisiaj myśli AŻ TAK "do przodu" ?
            BYKOM STOP

            Komentarz

            • cohontes
              Początki nałogu
              • 2011
              • 344

              #7
              Odp: Canon 50D z Allegro.

              Cena horrendalna... Za tyle teraz powinien być bez żadnego klapnięcia aparat.
              Na allegro jest kilka tańszych oferty wydają się w porządku i można się umówić zawsze na oględziny
              5D | R6 | EF 16-35MM F/4L IS USM | EF 40MM F/2.8 STM | RF 50MM F/1.8 STM | EF 135MM F/2L USM | RF 70-200MM F/4L IS USM
              X-T30 | XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R | XF 35 mm f/1.4 R | XF 56 mm f/1.2 R |

              Komentarz

              • Merde
                Grzeczny i układny podpis
                • 2008
                • 7756

                #8
                Odp: Canon 50D z Allegro.

                Zamieszczone przez YaneC
                Za 2 lata... to sobie zostawi tą pięćdziesiątkę na backup, albo da żonie do pstrykania. Kto dzisiaj myśli AŻ TAK "do przodu" ?
                Ale przyznasz, że cena jest wzięta z sufitu (podyktowana zapewne "kultowością" 50D - "kultowość" oczywiście wynika z wprowadzenia 60D ;-)).
                Dwuletni aparat z przebiegiem ponad 5k klapnięć gość chce sprzedać o 5 zł taniej niż sam zapłacił... Jakoś to się kłóci z moim pojęciem uczciwej oferty.
                I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                Komentarz

                • Bolek02
                  Pełne uzależnienie
                  • 2010
                  • 3225

                  #9
                  Odp: Canon 50D z Allegro.

                  Cena rzeczywiście za wysoka, te egz chodzą za max. 2500zl. Jeśli chodzi o sprzęt to nie ma sie do czego przyczepić, bo wyglada jak nowy. Ja osobiście wolałbym jego niż 60D, ale to rzecz gustu.
                  Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

                  Komentarz

                  • krolewicz
                    Początki nałogu
                    • 2010
                    • 254

                    #10
                    Odp: Canon 50D z Allegro.

                    a kolega słyszał o kursach walut?

                    ja też kiedyś sprzedałem aparat po roku, z 10 tys. zdjęć przebiegu, drożej niż go kupiłem

                    taki był wtedy rynek, takie były ceny, a nabywca zadowolony

                    Komentarz

                    • YaneC
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 367

                      #11
                      Odp: Canon 50D z Allegro.

                      Zamieszczone przez Merde
                      Ale przyznasz, że cena jest wzięta z sufitu (podyktowana zapewne "kultowością" 50D - "kultowość" oczywiście wynika z wprowadzenia 60D ;-)).
                      Przyznam, TROSZKĘ przegiął, ale... każdy swój "ogonek" ceni, może to "magiczny aparat" ?

                      Zamieszczone przez Merde
                      Dwuletni aparat z przebiegiem ponad 5k klapnięć gość chce sprzedać o 5 zł taniej niż sam zapłacił... Jakoś to się kłóci z moim pojęciem uczciwej oferty.
                      Niestety ceny szybują w górę, rok temu ile kosztowało 5DMKII a teraz ile kosztuje ?
                      Wiem, wiem... 50D to już "antyk" (?) i nie można go porównywać z MKII
                      BYKOM STOP

                      Komentarz

                      • Bolek02
                        Pełne uzależnienie
                        • 2010
                        • 3225

                        #12
                        Odp: Canon 50D z Allegro.

                        Skąd taki pomysł - ja kupiłem nowy nieśmigany 50D w sklepie MM w 2010r za 2560zł

                        - - - Updated - - -

                        Zamieszczone przez YaneC
                        Niestety ceny szybują w górę, rok temu ile kosztowało 5DMKII a teraz ile kosztuje ?
                        Wiem, wiem... 50D to już "antyk" (?) i nie można go porównywać z MKII
                        W jakim sensie porównywać ? Nie widzę związku, bo to dwa różne światy
                        Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

                        Komentarz

                        • kamol3
                          Coś już napisał
                          • 2010
                          • 91

                          #13
                          Odp: Canon 50D z Allegro.

                          Wiem że aparat jest drogi. Dokładam z 500 zł i mam body 60D nowe na gwarancji. Ale za te 500 zł mogę mieć np. C 50mm 1.8. Natomiast 60D bardziej kusi tym że jest to nowszy aparat również pod względem technologicznym.

                          Komentarz

                          • becekpl
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 4304

                            #14
                            Odp: Canon 50D z Allegro.

                            Zamieszczone przez YaneC
                            Kto dzisiaj myśli AŻ TAK "do przodu" ?
                            np ja
                            kupowanie starego aparatu za takie pieniądze to prawdziwa okazja-dla sprzedającego rzecz jasna
                            ale skoro kultowy to brać, lansować się
                            za 3 k można mieć 60d na gwarancji, nie wiem nad czym się można zastanawiać
                            Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
                            Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

                            Komentarz

                            • Merde
                              Grzeczny i układny podpis
                              • 2008
                              • 7756

                              #15
                              Odp: Canon 50D z Allegro.

                              Zamieszczone przez YaneC
                              Przyznam, TROSZKĘ przegiął, ale... każdy swój "ogonek" ceni, może to "magiczny aparat" ?
                              Magiczny to on się zrobił po premierze 60D, wcześniej to była puszka z przeładowaną, szumiącą matrycą, nie wnosząca wiele nowego w stosunku do 40D ;-)
                              I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                              Komentarz

                              Pracuję...