X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • robertskc7
    Pełne uzależnienie
    • 2010
    • 1485

    #61
    Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

    Zamieszczone przez BigMan
    W tym roku bez wysyłania wyciętych kodów kreskowych - tylko skan paragonu i wyciętych z pudełka kodó kreskowych. Masakryczna ilość danych do uzupełnienia w formularzu. Cashback dla polski a żądają nawet kodu SWIFT banku jakby było im to potrzebne do przelania na konto w polskim banku...
    Ja nic nie wycinałem. Fotka pudełka plus dowodu zakupu i kasa była we wrześniu na koncie.
    www.robertzbiec.pl

    Komentarz

    • evjann
      Dopiero zaczyna
      • 2014
      • 15

      #62
      Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

      Kupiłem towar wysłałem wniosek chciałem by Cashback poszedł na konto żony.(70€)
      wysłałem co trzeba zrobiłem zdjęcia tak jak było w załącznikach dostałem odmowe.
      Zadzwoniłem i pani mi powiedziała ze dane zakupu się nie zgadzają z tym gdzie maja wysłać kasę rachunek jest zarejestrowany na kogoś innego
      Pani mnie naprowadziła wysłałem jeszcze raz z nowymi zgadzającymi się danymi
      Dostałem maila ze to potrwa i proszą o cierpliwość
      wczoraj pisze bo ile mogę mieć cierpliwości jak już minęło 3 miesiące dziś odp. ze nie wypłaca
      Jak CANON ma takie możliwości to niech sprawdzi kto płacił kartą za lampę.
      Naciągacze dziś byłem w sklepie i bez łaski 100€ taniej ta sama lampa

      chyba zgłoszę się do mamy becekpl

      Komentarz

      • igor58
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1861

        #63
        Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

        napiszcie coś o tym nowym cashbacku
        dostał ktoś ten tablet?
        jak to w ogóle wygląda?

        Komentarz

        • Adam71
          Początki nałogu
          • 2011
          • 316

          #64
          Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

          Właśnie wysłałem im zgłoszenie ale nie pasuje im mój skan etykiety.

          Komentarz

          • igor58
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1861

            #65
            Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

            musi być skan, nie może być fotka?

            Komentarz

            • Adam71
              Początki nałogu
              • 2011
              • 316

              #66
              Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

              Ja zrobiłem skan ale całego boku pudełka. I cośi m nie pasuje. Tylko u mnie na ich dolna naklejkę z kodem Fotojoker przykleił swoją z kodem kreskowym. I teraz zupełnie nie wiem czy zły skan czy co ? Bo mi napisali że nie otrzymali skanu a wysłałem im ze zgłoszeniem.

              Komentarz

              • Slavek40
                • 2014
                • 2

                #67
                Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                Jest wyraźnie napisane, że kod musi być wycięty. Może dlatego "im nie pasuje".
                Nie musi być skan, może być fotka, zrobiona nawet telefonem.
                Znaczy dwie fotki, jedna wyciętego kodu, druga paragonu.

                Komentarz

                • tombas
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2195

                  #68
                  Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                  nie chce draznic kolegi "walczacego" z canonem ale ja swój zwrot własnie planuje wydac na 600ex, i stąd moje pytanie, czy słyszał ktos, czy może na koniec roku zrobia cos nowego w temacie caschbacku?
                  Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                  (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                  Komentarz

                  • Adam71
                    Początki nałogu
                    • 2011
                    • 316

                    #69
                    Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                    Zamieszczone przez Slavek40
                    Jest wyraźnie napisane, że kod musi być wycięty. Może dlatego "im nie pasuje".
                    Nie musi być skan, może być fotka, zrobiona nawet telefonem.
                    Znaczy dwie fotki, jedna wyciętego kodu, druga paragonu.
                    Czytałem to ale to jakby bez sensu. Może ktoś wysyłała skan na ta promocje i napiszę co mu przyjęli. I jaki wpisał ten kod EAN bo ja wpisałem z małej naklejki - miał 13 cyfr.
                    I właśnie ta mała naklejka nachodzi na fabryczne kody .Próbowałem czy się odklei ale nie ma szans na to. Zrywa wszystko pod spodem.

                    Komentarz

                    • Kosteku
                      • 2014
                      • 3

                      #70
                      Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                      Spróbuj suszarką do włosów podgrzać i powinny obydwie naklejki zejść bez problemu.

                      Też mnie ciekawi kiedy i czy będzie następny Cashback, bo planuje zakupy i nie wiem czy się wstrzymywać czy kupować już.

                      Komentarz

                      • slavek_g
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 98

                        #71
                        Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                        Zamieszczone przez Adam71
                        Czytałem to ale to jakby bez sensu. Może ktoś wysyłała skan na ta promocje i napiszę co mu przyjęli. I jaki wpisał ten kod EAN bo ja wpisałem z małej naklejki - miał 13 cyfr.
                        I właśnie ta mała naklejka nachodzi na fabryczne kody .Próbowałem czy się odklei ale nie ma szans na to. Zrywa wszystko pod spodem.

                        Cześć,

                        ja już swoje odklepałem w kwestii tej promocji Photo Enthusiasts. Też kupiłem 6D w Fotojokerze i miałem naklejone na pudło całe stado naklejek (na oryginalnym kodzie EAN też).
                        Cały czas po rejestracji otrzymywałem informację, że kod EAN jest nieprawidłowy.
                        Zadzwoniłem do supportu Canona, gość z pomocy technicznej powiedział mi jak ma wyglądać kod EAN - moja odpowiedź brzmiała WTF? Nie mam takiego kodu, zapewne jest zaklejony naklejkami sprzedawcy.
                        Założyli zgłoszenie reklamacyjne, poprosili o skan ścianki pudełka z aparatu na którym są te naklejki. Sprawa poszła do supportu anglojęzycznego, pomęczyłem ich 3 dni telefonami i zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Dostałem już klucz do pakietu Adobe, ale w dalszym ciągu (już ponad dwa tygodnie) czekam na info o wysyłce tabletu i cisza

                        Dodatkiem do tego true story jest to, że kumpel kupował ze mną drugie 6D w tym samym czasie i też ma drogę przez mękę z supportem canona - dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie.
                        6D, 5DII, 50D, S35 1.4, S24 1.4, C85 1.8, C50 1.4

                        [B]Sprzedam Samyang 8mm

                        Komentarz

                        • igor58
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1861

                          #72
                          Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                          nie wiem, czy nie odpuszczę tematu

                          Komentarz

                          • Adam71
                            Początki nałogu
                            • 2011
                            • 316

                            #73
                            Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                            Moją sprawą już też zajmuję się support Canona. Bardzo szybko zareagowali i widać że im zależy żeby mi pomóc. Ale dopiero od wczoraj. Mam nadzieje że jakoś przez to przejdę. Na razie podali mi jaki podać prawidłowy numer EAN. Zrobiłem korektę bo miałem zły wpisany choć u mnie czepiali się o brak prawidłowego scanu kodów.
                            W sumie wolałem już poprzednie promocje gdzie się wysyłało kawałek z pudła i nie było takich problemów jak teraz.

                            Komentarz

                            • Adam71
                              Początki nałogu
                              • 2011
                              • 316

                              #74
                              Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                              Zamieszczone przez slavek_g
                              Cześć,

                              ja już swoje odklepałem w kwestii tej promocji Photo Enthusiasts. Też kupiłem 6D w Fotojokerze i miałem naklejone na pudło całe stado naklejek (na oryginalnym kodzie EAN też).
                              Cały czas po rejestracji otrzymywałem informację, że kod EAN jest nieprawidłowy.
                              Zadzwoniłem do supportu Canona, gość z pomocy technicznej powiedział mi jak ma wyglądać kod EAN - moja odpowiedź brzmiała WTF? Nie mam takiego kodu, zapewne jest zaklejony naklejkami sprzedawcy.
                              Założyli zgłoszenie reklamacyjne, poprosili o skan ścianki pudełka z aparatu na którym są te naklejki. Sprawa poszła do supportu anglojęzycznego, pomęczyłem ich 3 dni telefonami i zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Dostałem już klucz do pakietu Adobe, ale w dalszym ciągu (już ponad dwa tygodnie) czekam na info o wysyłce tabletu i cisza

                              Dodatkiem do tego true story jest to, że kumpel kupował ze mną drugie 6D w tym samym czasie i też ma drogę przez mękę z supportem canona - dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie.
                              A kogo męczyłeś telefonami nasz support czy ten za granicą ?

                              Komentarz

                              • slavek_g
                                Coś już napisał
                                • 2007
                                • 98

                                #75
                                Odp: Kolejny Canon Cashback 2014

                                Zamieszczone przez Adam71
                                A kogo męczyłeś telefonami nasz support czy ten za granicą ?

                                Początkowo support w PL. Ostatecznie gdy dostałem informację że sprawa została przekazana 'wyżej' do GB poprosiłem o nr tel. Tam zadzwoniłem dwa razy. Po czym przekręciłem ponownie do supportu w PL i miły pan poinformował mnie, że ma już informację 'z góry' że wniosek jest zaakceptowany tylko muszę poczekać na zmianę statusu w systemie.
                                6D, 5DII, 50D, S35 1.4, S24 1.4, C85 1.8, C50 1.4

                                [B]Sprzedam Samyang 8mm

                                Komentarz

                                Pracuję...