Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sniper88
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1156

    #526
    Wielki krok dla hakow....ciekaw jestem jak dlugo bedzie trzeba czekac na jakies afery...
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

    Komentarz

    • miszaqq
      Uzależniony
      • 2006
      • 678

      #527
      no i cyrk rozwiazali, klauny poszly do domu - nuuuuuuda panie

      a tutaj wyniki zonglerki -

      Ostatnio edytowany przez miszaqq; 5976.
      EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

      Komentarz

      • Zielony
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 2928

        #528
        Ciekawe jakie odprawy dostali chuye je8ane...
        sigpic


        Komentarz

        • minek
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1386

          #529
          W sprawie formalnej - to ja nie rozumiem, dlaczego oni piszą do góry nogami? Tego się czytać nie daje.

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #530
            Którego byłego posła pierwszego aresztują?
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • muflon
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 6763

              #531
              Zamieszczone przez Zielony
              Ciekawe jakie odprawy dostali chuye je8ane...
              Koszerna pisze że 30k.
              zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

              Komentarz

              • Zigi
                Uzależniony
                • 2005
                • 532

                #532
                Obawiam się, iż przeprosić to oni nie przeproszą. Oni są tak zapatrzeni w siebie, iż nie widzą w tym co się dzieje swojej winy. Ba z ich punktu widzenia to odwalili kawał świetnej roboty, a że przy tym stosują zasadę po trupach do celu i partia ważniejsza od państwa to już kwestia "nowoczesnej polityki".
                Co gorsze wielu mniej zorientowanych przyszłych wyborców uważa, iż rozwój gospodarczy jest ich zasługą, a nie wynikiem tego co zrobiono przed nimi.
                A tak z ciekawości jak któregoś ministra odwołują i po chwili powołują to załapie się na odprawę?
                40D, c10-22, c15-85, c50/1.4, 70-200L4, 400L5.6, RUP43, Sherpa 600R +inne graty...
                Moje wiekowe zdjątka na CB & na obiektywnych - zapraszam

                Komentarz

                • arturs
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 4196

                  #533
                  Zamieszczone przez Zigi
                  A tak z ciekawości jak któregoś ministra odwołują i po chwili powołują to załapie się na odprawę?
                  Pewnie dwa razy
                  drugi raz po ponownym odwołaniu..
                  5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                  Komentarz

                  • konradl
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 980

                    #534
                    A tak F(o->a)tyga swietuje nowe wybory:
                    http://www.tvn24.pl/2072152,0,0,1,1,wideo.html

                    Komentarz

                    • Nemeo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1757

                      #535
                      Padre Tadeo kupił nową furę.

                      Cyt.:

                      " Ojciec Tadeusz nie może pozwolić sobie, by w czasie jazdy pomylić drogę. Oczekujący na niego wierni muszą mieć pewność, że zakonnik zawsze o czasie dotrze na miejsce i wygłosi wiele krzepiących słów."

                      Komentarz

                      • Skipper
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1112

                        #536
                        Kaczmarek vs Ziobro 2:0



                        cóż... profesjonalna konferencja prasowa nie dala rady przykryc faktow... a fakty sa takie ze dwa rozne sklady sedziowskie orzekly iz Ziobro dal d... i zadne czarodziejskie manipulacje tego nie zmienia...
                        najgorsze jest to iz Kaczmarek moze byc naprawde winny ale amatorszczyzna Ziobry jest po prostu przerazajaca... i tak jak Dr G. dodstaje powoli spowrotem wszystkie rzekome dowody a nikt juz nie ma odwagi mu postawic zarzutu ktorym tak Ziobro epatowal na konferencji prasowej... tak bedzie rowniez w tym przypadku i koniec koncow Kaczmarek powie ze mu sie pomieszalo i nie zrozumial o co go pytaja dlatego to nie byly klamstwa tylko pomylka i znow zrobia z Ziobry idiote....


                        EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                        Komentarz

                        • sniper88
                          Pełne uzależnienie
                          • 2007
                          • 1156

                          #537
                          Martwi Cie to, ze Ziobro wpadnie w dolek ktory sam wykopal
                          Za to nie moge zrozumiec najnowszych sondazy, co tych ludzi przekonalo do pisu?
                          WWW | 500px | IG
                          Semper in altum

                          Komentarz

                          • Skipper
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1112

                            #538
                            Zamieszczone przez sniper88
                            Martwi Cie to, ze Ziobro wpadnie w dolek ktory sam wykopal
                            Za to nie moge zrozumiec najnowszych sondazy, co tych ludzi przekonalo do pisu?
                            martwi mnie to o tyle iz poraz kolejny polski wymiar sprawiedliwosci sie osmiesza a to bez wzgledu na to kto jest u wladzy dobre nie jest, bo nie pomaga to w zbudowaniu normlanego panstwa prawa.

                            a ja sondaze rozumiem bo wystarczy poprozmawiac z ludzmi ktorzy na nich glosuja... nie chce nikogo obrazic ale tzw target J. Kurski juz dawno okreslil w powiedzeniu iz "ciemny lud wszystko kupi" i nie zmieni to nawet niemaly % swiatlych ludzi glosujacych na nich z pobudek ideologicznych


                            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                            Komentarz

                            • minek
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1386

                              #539
                              Zamieszczone przez sniper88
                              Za to nie moge zrozumiec najnowszych sondazy, co tych ludzi przekonalo do pisu?
                              Aha... dziwni są. Na wyrywki oglądam, ale ze dwa dni temu, już po rozwiązaniu cyrku, czyli po rozpoczęciu kampanii zapowiedzieli podniesienie podatków. Idealny moment, nie?

                              Komentarz

                              • akustyk
                                gajowy
                                • 2004
                                • 12158

                                #540
                                Zamieszczone przez minek
                                Aha... dziwni są. Na wyrywki oglądam, ale ze dwa dni temu, już po rozwiązaniu cyrku, czyli po rozpoczęciu kampanii zapowiedzieli podniesienie podatków. Idealny moment, nie?
                                nie ma takiej mozliwosci. przed wyborami, jesli sie ma szanse na elekcje, to sie rozrzuca kielbache i mami motloch rozdawaniem. zdecydowanie sie nie zabiera
                                www albo tez flickr

                                Komentarz

                                Pracuję...