Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nemeo
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1757

    #556
    Zamieszczone przez snowboarder

    Myslalem, ze wszyscy chcieli wybory, zeby przegonic tych debilowatych
    kurdupli.
    Też, tak myślałem, ale okazuje się że statystycznie jedna trzecia naszego narodu, to idioci, którym taki rząd / czytaj : cyrk / odpowiada.

    Komentarz

    • snowboarder
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 1358

      #557
      Zamieszczone przez Nemeo
      okazuje się że statystycznie jedna trzecia naszego narodu, to idioci
      Jedna trzecia?! Czyli co, dwie trzecie to madrzy ludzie,
      ktorzy w demokratycznym (podobno) kraju godza sie, by tak bylo.
      Nie, nie jedna trzecia, zdecydowana, ogromna wiekszosc to idioci.
      Dlatego ktos, kto nie czuje sie idiota powinien juz dawno z tego
      popieprzonego kraju sie zmyc. Ile jeszcze dowodow wam potrzeba,
      ze tam sie nigdy nic nie zmieni? Kolejne wybory, kolejna
      kompromitacja. A z kazdymi jestescie o 4 lata starsi...

      Komentarz

      • Tomasz Golinski
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 8623

        #558
        Jedna trzecia... Z wykresu wynika raczej, że 90%
        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



        Komentarz

        • gawryl
          Uzależniony
          • 2004
          • 810

          #559
          Zamieszczone przez Tomasz Golinski
          Jedna trzecia... Z wykresu wynika raczej, że 90%
          znaczy co-tylko Ci, co głosują na Samoobronę i PSL są mądrzy?
          (33+30+18+7+2=90)
          350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #560
            Rozszyfrowałeś mnie
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • gawryl
              Uzależniony
              • 2004
              • 810

              #561
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
              Rozszyfrowałeś mnie
              wiesz, mnie Pawlak też przekonał swoim twardym wystąpieniem : ,,i zwyciężymy!''
              a że Andriu to od zawsze mój idol.... to już wiesz
              350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

              Komentarz

              • snowboarder
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 1358

                #562
                Zamieszczone przez gawryl
                a że Andriu to od zawsze mój idol.... to już wiesz
                ze tez qtas innego imienia nie mogl sobie wybrac...

                Komentarz

                • Tomasz Golinski
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 8623

                  #563
                  snowboarder, ja mam gorzej -> http://golinski.pl/
                  30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                  Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                  Komentarz

                  • Alzail
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 574

                    #564
                    mhm a jaka jakość banerka u góry strony tego posła Golińskiego... lol żenua ;]

                    ale faktycznie współczuje ;d
                    350D

                    Komentarz

                    • Nemeo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1757

                      #565
                      Czegoś tu nie rozumiem, jeśli pajace na górze, nie planują żadnych przekrętów, to chyba nie ma się czego obawiać ?
                      Chyba że planują jakieś przekręty, to wtedy ich stanowisko, jest całkowicie zrozumiałe ?

                      Wiadomości WP z Polski i ze Świata - Wszystko co ważne. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia

                      Komentarz

                      • snowboarder
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 1358

                        #566


                        Jesli ten eunuch znowu zostanie "premierem" to mojej skromnej
                        osoby w Polsce nie zobaczycie nigdy. To jest po prostu poza
                        moim zakresem zrozumienia. Niech mi ktos prosze
                        wytlumaczy - dlaczego???

                        Komentarz

                        • Zielony
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 2928

                          #567
                          Hehe, już na radiu ROXY.fm jest akcja pt. 'nie czekaj na wybory, uciekaj już teraz'. Laureaci (bodajże codziennego) losowania otrzymują bilet w jedną stronę do Londynu i kapustę na 'start'. Nieźle k....a.
                          sigpic


                          Komentarz

                          • snowboarder
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 1358

                            #568
                            Zamieszczone przez Zielony
                            Hehe, już na radiu ROXY.fm jest akcja pt. 'nie czekaj na wybory, uciekaj już teraz'. Laureaci (bodajże codziennego) losowania otrzymują bilet w jedną stronę do Londynu i kapustę na 'start'. Nieźle k....a.
                            Niesamowite. Mam nadzieje, ze bierzesz Marcin udzial w tej loterii

                            Komentarz

                            • czornyj
                              Zasłużeni
                              • 2006
                              • 2626

                              #569
                              Te wyniki sondażowe można o d... rozbić. Elektorat opozycyjny spierdzielił za granicę, a te sondaże prowadzone są wyłącznie w kraju. Na szczęście emigranci też mogą głosować i mam qrv nadzieję, że skorzystają z tego prawa.
                              Marcin Kałuża | foty

                              Komentarz

                              • Tomasz Golinski
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 8623

                                #570
                                Zamieszczone przez snowboarder
                                http://www.tvn24.pl/12690,1522485,0,2,wiadomosc.html

                                Jesli ten eunuch znowu zostanie "premierem" to mojej skromnej
                                osoby w Polsce nie zobaczycie nigdy. To jest po prostu poza
                                moim zakresem zrozumienia. Niech mi ktos prosze
                                wytlumaczy - dlaczego???
                                A jak inny "eunuch" zostanie premierem? Który Cię zadowoli?


                                Zamieszczone przez czornyj
                                Te wyniki sondażowe można o d... rozbić. Elektorat opozycyjny spierdzielił za granicę, a te sondaże prowadzone są wyłącznie w kraju. Na szczęście emigranci też mogą głosować i mam qrv nadzieję, że skorzystają z tego prawa.
                                To akurat szczegół - te wyniki jawnie są manipulowane - wystarczy zobaczyć różnicę między wynikami z różnych stajni.

                                Choćby na tej stronie - jedna daje LPR 7% a druga 1%. Siedmiokrotna różnica Czyli PIS może mieć poparcie 200% A wyniki i tak regularnie są inne - jedne partie zawsze dostają w końcu więcej, inne zawsze mniej...
                                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                                Komentarz

                                Pracuję...