Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pmc
    Coś już napisał
    • 2006
    • 69

    #481
    Zamieszczone przez snowboarder
    Myslalem, ze ten psychopatyczny debil-kurdupel mnie
    juz nie zaskoczy




    Fajnie tam macie ze hej!

    :-)
    A to snowboarder to już z Twojej strony chamskie* i niesportowe było ... :P
    Przeczytałem artykuł pod linkiem ...

    Może jednak miałeś racje, jak mówiłeś żeby uciekać.

    Pozdr
    PM


    *to tak dla dodania ekspresji wypowiedzi ofkors.
    http://pmc123.blogspot.com

    Komentarz

    • sniper88
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1156

      #482
      Zamieszczone przez snowboarder
      Myslalem, ze ten psychopatyczny debil-kurdupel mnie
      juz nie zaskoczy




      Fajnie tam macie ze hej!

      :-)
      Pewnie ktos mu napisal w pascalu program przydzielajacy kazdemu obywatelowi jakis numer, a potem to juz tylko random(38mln) i wiadomo kto nalezy do ukladu
      WWW | 500px | IG
      Semper in altum

      Komentarz

      • aptur
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3837

        #483
        Zapewne w tym komputerowym modelu układu jest link do naszego forum :razz:

        Komentarz

        • Kubaman
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 4709

          #484
          no no, niezły wieczór
          nasuwają mi się następujące wnioski:
          - mimo wszystko CBA jest nieźle przygotowana i wydaje się mieć bardzo racjonalne powody swoich działań w związku z Kaczmarkiem.
          - wygląda na to, że CBA działa profesjonalnie
          - Kaczmarek okazał się zwykłym oszustem i ja na przykład już nie wierzę w jego sensacyjne opowiadania. A szkoda.
          - PIS zagrał mistrzowsko wydzielając kwestię oszustwa Kaczmarka ze śledztwa o przecieku
          - Netzel jest idiotą
          - Kaczmarek poszedł do Krauzego, a Krauze ostrzegł Leppera. Wygląda na to, że to Krauze chciał dać łapówkę Lepperowi. I na to, że Kaczmarek i jego koledzy z policji dostają pieniądze od miliardera, i są na jego usługach..
          - dzięki dzisiejszemu artykułowi Michnika o "Pełzającym zamachu stanu" w świetle tej konferencji i faktów przedstawionych, PIS właśnie zaliczył kilkuprocentowy wzrost notowań. No powinienem dodać jeszcze SLD z trybunałem stanu..
          www.jakubszyma.pl

          www.szyma.com

          Komentarz

          • arturs
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 4196

            #485
            To też jest ciekawe (inne spojrzenie na całą ostatnią hecę):
            5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

            Komentarz

            • Skipper
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1112

              #486
              Zamieszczone przez Kubaman
              no no, niezły wieczór
              nasuwają mi się następujące wnioski:
              - mimo wszystko CBA jest nieźle przygotowana i wydaje się mieć bardzo racjonalne powody swoich działań w związku z Kaczmarkiem.
              - wygląda na to, że CBA działa profesjonalnie
              - Kaczmarek okazał się zwykłym oszustem i ja na przykład już nie wierzę w jego sensacyjne opowiadania. A szkoda.
              - PIS zagrał mistrzowsko wydzielając kwestię oszustwa Kaczmarka ze śledztwa o przecieku
              - Netzel jest idiotą
              - Kaczmarek poszedł do Krauzego, a Krauze ostrzegł Leppera. Wygląda na to, że to Krauze chciał dać łapówkę Lepperowi. I na to, że Kaczmarek i jego koledzy z policji dostają pieniądze od miliardera, i są na jego usługach..
              - dzięki dzisiejszemu artykułowi Michnika o "Pełzającym zamachu stanu" w świetle tej konferencji i faktów przedstawionych, PIS właśnie zaliczył kilkuprocentowy wzrost notowań. No powinienem dodać jeszcze SLD z trybunałem stanu..
              tak nie do konca... czytaj miedzy wierszami wiele rzeczy sprytnie pominieto... material zostal niezle zmontowany to fakt... rzecz w tym ile z tego zosfalo usuniete co nie pasowalo do tezy...
              a skad wniosek ze Krauze chcial dac lapowke Lepperowi Kuba to juz kompletnie nie pojmuje...

              zauwazyles zaklopotanie prokuratorow kiedy zaczely padac pytania dziennikarzy.... od razu powiedzial ze to nie dotyczy przeciez przecieku, ze ten material o przecieku nic nie mowi dla mnie to po obu stronach klamia jak najeci i montuja co sie da by jeden drugiego wykonczyc....
              wg mnie nikt tu nie ma czystych rak... zauwaz ze oni wszyscy byli podluchiwani zanim rzekomo cos na nich mieli... to nie jest normalne...

              ja naprawde chcial bym komisji sledczej byle z madrymi ludzmi zeby nei zrobic z tego jeszcze wiekszej farsy jak juz jest...
              Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441.


              EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

              Komentarz

              • Kubaman
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 4709

                #487
                Zamieszczone przez Skipper
                ta skad wniosek ze Krauze chcial dac lapowke Lepperowi Kuba to juz kompletnie nie pojmuje...
                ja się detektywa nie bawię. Jedno mi się rysuje jasno: Kaczmarek nie ostrzegł Leppera, tylko Krauzego. Po co, jeśli ten nie był zamieszany? I to Krauzego z dziwnych powodów wszyscy panowie z policji i prokuratury kryli i ostrzegali. Dlaczego Krauze ostrzegł Leppera? Bo coś mi mówi, że to właśnie on mógł stać za biznesmenem, który miał dokonać oszustwa i wiedząc, że CBA ma zmontowaną akcję domyślać się, że jego osoba zostanie w tym kontekście łatwo powiązana.

                Chcę aby PIS przegrał te niby nadchodzące wybory. Ale dziennikarze nie byli dzisiaj obiektywni i po dziennikarsku rzetelni. To widać, że wszyscy strasznie chcą udowodnić winę PISu, czy jak to zrobił Michnik grać na panice o rzekomym zamachu stanu. Słuchałem w radiu TokFm tej relacji, a następnie zaproszona dziennikarka z Rzepy nie potrafiła poskładać dwóch czy trzech faktów logicznie, była zdruzgotana i bezradna - ale wiedziała na pewno, że "coś tu jest nie tak". Widać że pisiory tę batalię wygrały i wszyscy politycy i dziennikarze im to pomogli mimowolnie zrobić rozdmuchując tak bardzo sprawę.


                BTW, zaczynam się zastanawiać, czy Tusk i PO o tym wszystkim od dawna nie wiedzieli..
                www.jakubszyma.pl

                www.szyma.com

                Komentarz

                • Skipper
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1112

                  #488
                  wiesz... ciezko powiedziec o czym tak naprawde rozmawiali z Krauze... pamietaj ze byl wczesniej godzine u prezydenta wiec moze on tez jest w ukladzie... w koncu to on ich wszystkich wypromowal i poznal ze soba

                  druga rzecz ze to materialy nie CBA tylko monitoringu i moim zdaniem to dziecinada pokazac to wszystko bo to uczy przestepcow na co uwazac trzeba

                  jedno trzeba im przyznac
                  ze po mistrzowsku ugodzili w wiarygodnosc Kaczmarka to bezspornie, ale Ziobro sam krecil i juz co do tego sie nie ustosunowuja...
                  inna rzecz ze Kaczmarek nie mial prawa wiedziec tego co wiedzial ale juz nikt nie chce dochodzic skad mial ta wiedze o ile rzeczywiscie to tedy poszedl przeciek.

                  no i najwazniejsze... rzucili cos co na jakis czas odwraca uwage mediow od PISu, zasadnosci ich postepowania, oddala podejrzenia przynajmniej na jakis czas od Ziobry, Kaczynskich etc
                  Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441. Powód: Automerged Doublepost


                  EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                  Komentarz

                  • sniper88
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1156

                    #489
                    Zamieszczone przez Skipper
                    ja naprawde chcial bym komisji sledczej byle z madrymi ludzmi zeby nei zrobic z tego jeszcze wiekszej farsy jak juz jest...
                    Chyba nie liczysz na kolejny cud nad wisla Watpie zeby sie dalo znalezc tylu madrych poslow, nadajacych sie do takiej komisji, a szanse ze to oni zostaliby do niej wybrani sa minimalne...

                    Zamieszczone przez Kubaman
                    Kaczmarek nie ostrzegł Leppera, tylko Krauzego. Po co, jeśli ten nie był zamieszany?
                    Sa 2 opcje, obie jak narazie rownie mozliwe
                    1) Kaczmarek powiedzial to jako zwykla ciekawa, swieza informacje swojemu znajomemu
                    2) wiedzial ze to, co mowi, pojdzie dalej i cala mistyfikacje moze szlag trafic
                    WWW | 500px | IG
                    Semper in altum

                    Komentarz

                    • Skipper
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1112

                      #490
                      no i po procesie pokazowaym na antenie TV wlasnie ich wypuscili coraz ciekawiej sie robi....

                      czyli co... to wszystko mialo tylko podwazyc ich wiarygodnosc?

                      teraz to juz wiadomosc w 100% potwierddzona


                      EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                      Komentarz

                      • FERRER
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 190

                        #491
                        Najlepsze z tego wszystkiego jest to że Ziobro powiedział o wszystkim wcześniej Kaczmarkowi a też nie powinien ale oczywiście on jest czysty i jakoś mi znikniął ostatni z TV ale pewnie to przypadek
                        Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

                        Komentarz

                        • Kubaman
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 4709

                          #492
                          Zamieszczone przez sniper88
                          Sa 2 opcje, obie jak narazie rownie mozliwe
                          1) Kaczmarek powiedzial to jako zwykla ciekawa, swieza informacje swojemu znajomemu
                          o 12 w nocy? osobiście a nie przez telefon? czekając na niego 15 minut snując się po korytarzu?
                          jaja sobie chyba ze mnie robisz..

                          Zamieszczone przez Skipper
                          czyli co... to wszystko mialo tylko podwazyc ich wiarygodnosc?
                          ale czy pokazanie faktu, że Kaczmarek kłamał i złamał prawo nie jest dostatecznie dobrym powodem żeby ją właśnie podważyć? ostra polityczna gra, ale tutaj przynajmniej uzasadniona

                          wszyscy, którzy stali na stanowisku, że zatrzymanie miało miejsce tylko po to aby Kornatowski nie mógł zeznawać, a Kaczmarek istnieć jako "kandydat na premiera" są teraz w d..pie, nie mogą się pozbierać. Wypuszczenie tych panów to kolejny psztyczek w nos. Kaczyński mówi: a weźcie ich sobie przesłuchujcie, ludzie widzieli, że oni kłamią i fałszywie zeznają pod przysięgą. Choć mówię to z bólem, to PISowi nikt nie dorasta w tym kraju do pięt jeśli idzie o polityczną zręczność, a dziennikarze są nieudolni i gonią tylko za "swoimi" sensacjami, a nie za prawdą. Przy takiej sytuacji nowe wybory tylko wzmocnią pisiory
                          www.jakubszyma.pl

                          www.szyma.com

                          Komentarz

                          • Skipper
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1112

                            #493
                            oni sobie jaja robia obrzucili goscia gownem i wypuscili... juz by byli konsekwentni bo to dopiero zaczyna byc ciekawe i w coraz dziwniejszym swietle to stawia...


                            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                            Komentarz

                            • Kubaman
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 4709

                              #494
                              ja nie widziałem, żeby ktokolwiek obrzucał Kaczmarka gównem
                              no chyba, że on sam..

                              Netzel już pękł, powiedział, że skłamał bo go Kaczmarek namówił, a jego przyjaciółka to potwierdziła. Po co go trzymać? W całej tej awanturze, staram sie unikać podniecenia i zapalczywości, bo boję się, że jak wykażę, to wyjdzie, że albo nie miałem racji albo Kaczyńscy znowu będą sprytniejszymi i o krok do przodu. Rozumiem zawód i złość i rozczarowanie, ale po prostu dzisiaj wszyscy dostali strzała w mistrzowskim wydaniu i należy tyo sobie uzmysłowić a nie brnąć w bajoro. Tyle.
                              www.jakubszyma.pl

                              www.szyma.com

                              Komentarz

                              • minek
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1386

                                #495
                                To żałosne przedstawienie to ,,mistrzowskie zagranie''? To na prawdę może im podnieść notowania? Żenada...
                                Skompromitowali swoje oczko w głowie, nową groźną agencję mającą zastraszać społeczeństwo. Takie rzeczy jak przecieki powinny być tuszowane wewnątrz poprzez szybkie i sprawne i niezauważalne przez niezainteresowanych schwytanie i ukaranie winnych.
                                Pokazali wyraźnie że każdego mogą podsłuchiwać - kto chciał by w takim kraju żyć? To przecież największy koszmar, totalna kontrola nad każdym obywatelem, ,,hak'' na każdego.
                                Ludzie powinni czuć się bezpieczni. Nie będą się tak czuli, gdy będą się obawiać rozmawiać z sąsiadami zza płota, ze współpracownikami przez telefon, bo może okazać się że rozmawiałeś z kimś kto był podsłuchiwany, podejrzewany, a teraz i Ty też będziesz.
                                Takie akcje sprzyjają wzrostowi tego typu obaw.
                                Niech ten aparat kontroli i bezpieczeństwa działa, ale nie przez zastraszanie, tylko przez skuteczność!
                                Serio, lepiej by brzmiała notatka prasowa, że niedawno powołane przez rząd CBA odniosło kolejny sukces łapiąc kogoś tam, a po wnikliwym śledztwie prokuratury i przy niezbitych dowodach udało się skazać ministra takiego za to że był zaplątany w cośtam. WYSTARCZY TYLE! Wtedy czuł bym się bezpieczniej, bo widział bym, że działają i łapią przestępców. Nie interesuje mnie jak. Tak samo jak nie chcę wiedzieć, ani oglądać skąd się bierze schabowy.

                                Komentarz

                                Pracuję...