Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Wats0n
    Uzależniony
    • 2006
    • 996

    #511
    Zamieszczone przez Zigi
    jak to jest nikt rozgarnięty ich nie lubi a oni zamiast słabnąć rosną w siłę?
    Hmmm... Statystyczny człowiek jest skończonym idiotą?
    Tako rzecze Watson.

    /// //Galeria przejściowa

    Komentarz

    • Skipper
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1112

      #512
      Zamieszczone przez Wats0n
      Hmmm... Statystyczny człowiek jest skończonym idiotą?
      w kwesti politycznej swiadomosci obawiam sie ze tak... cytujac za Kurskim... "ciemna masa wszystko kupi" na tym hasle opiera sie propaganda PISu... i najgorsze jest to iz z punktu widzenia skutecznosci trudno im odmowic racji...


      EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

      Komentarz

      • Quadrifoglio
        Początki nałogu
        • 2006
        • 364

        #513
        Zamieszczone przez Skipper
        w kwesti politycznej swiadomosci obawiam sie ze tak... cytujac za Kurskim... "ciemna masa wszystko kupi" na tym hasle opiera sie propaganda PISu... i najgorsze jest to iz z punktu widzenia skutecznosci trudno im odmowic racji...

        Nie negując twoich wniosków odnośnie propagandy PiSu, na tym haśle opiera się również polityka LPR, Samoobrony, SLD, a pewnie niedługo się przekonamy, że również PO (w Warszawie miało być tak pięknie a jest jak było. Już się nie mówi o mostach, drogach itp. Hania śpi i odbiera pensyjkę).
        http://praca-magisterska.info
        http://alfetta.pl

        Komentarz

        • miszaqq
          Uzależniony
          • 2006
          • 678

          #514
          aauuuuuuuch

          pis 30%
          po 26%

          Aż 30 proc. Polaków chce głosować na PiS. Prowadząca do tej pory w sondażach PO może liczyć na 26 procent głosów - to wyniki przeprowadzonego dziś sondażu dla Gazety Wyborczej przez PBS DGA

          ale nie myslalem ze tak szybko, a kaczuszki jeszcze maja nie jednego asa w rekawie, oby sie nie skonczyla tak jak napisalem kilka postow wyzej, pis 250poslow a reszta jako ochlap dla po i lid
          EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

          Komentarz

          • Wats0n
            Uzależniony
            • 2006
            • 996

            #515
            To było do przewidzenia. Teraz powiedzmy tydzien-dwa przed wyborami spuszczą kurskiego ze smyczy coby obrzucił gównem Tuska i Olejniczaka, i wyjdzie na to, że po szkodzie polak równie głupi co przed.
            Macie w tym Edynburgu zapotrzebowanie na biologów molekularnych?
            Tako rzecze Watson.

            /// //Galeria przejściowa

            Komentarz

            • miszaqq
              Uzależniony
              • 2006
              • 678

              #516
              Zamieszczone przez Wats0n
              Macie w tym Edynburgu zapotrzebowanie na biologów molekularnych?
              ba, stary jedno z wiekszych centrow badan genetycznych, w koncu to tutaj w edim [no dobra troszke obok ] sklonowano pierwsza i najslawniejsza owieczke dolly (ktora teraz dzielnie stoi sobie w muzeum wypchana), do tego penicuik pod edynburgiem razem z rosyth sa jednymi z bardziej znanych centrow badawczych
              EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

              Komentarz

              • sniper88
                Pełne uzależnienie
                • 2007
                • 1156

                #517
                Masakra, ze polacy potrafia byc glupi to wiedzialem, ale zeby zdurniec tak szybko i w takim stopniu
                BTW A miejsce dla (leniwych) studentow 1 roku tez cos sie znajdzie
                WWW | 500px | IG
                Semper in altum

                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #518
                  Bez komentarza :

                  Komentarz

                  • M.I.K
                    Bywalec
                    • 2007
                    • 179

                    #519
                    Zamieszczone przez Nemeo
                    Widać, ze KK nie ma juz innych problemow... padre Tadeo przegina :/ po kiego osoba duchowna pcha sie w polityke? Chyba dla kasy...
                    Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.

                    Komentarz

                    • sniper88
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1156

                      #520
                      Zamieszczone przez Nemeo
                      Czym tu sie martwic, nigdy nie slyszales o rozdziale panstwa od kosciola i o tym ze kosciol stara sie nie mieszac w polityke
                      WWW | 500px | IG
                      Semper in altum

                      Komentarz

                      • DoMiNiQuE
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 3548

                        #521
                        A nie mowilem? :P

                        Komentarz

                        • Skipper
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1112

                          #522


                          cóż... ciekawe
                          Kuba dalej uwazasz ze to takie profi i wspaniale bylo?
                          Ostatnio edytowany przez Skipper; 6441.


                          EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                          Komentarz

                          • sniper88
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 1156

                            #523

                            Jak ktos tam dostanie zawalu i mu zylka peknie to mamy pelnowartosciowy thriller
                            WWW | 500px | IG
                            Semper in altum

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #524
                              no i slowo cialem sie stalo

                              a teraz Przeproscie i Spie...cie!

                              maly krok dla sejmu, wielki krok dla normalnosci. oby
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #525
                                Sejmu V kadencji już nie ma.

                                Komentarz

                                Pracuję...