Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • snowboarder
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1358

    #571
    Zamieszczone przez czornyj
    Te wyniki sondażowe można o d... rozbić. Elektorat opozycyjny spierdzielił za granicę, a te sondaże prowadzone są wyłącznie w kraju. Na szczęście emigranci też mogą głosować i mam qrv nadzieję, że skorzystają z tego prawa.
    Obawiam ze sie mozesz kompletnie mylic. Ci, ktorzy zyja
    szczesliwie zagranica maja gdzies ten skansen. Odetchneli od niego
    i wrecz ostentacyjnie oleja. A ci, ktorzy mysleli, ze bez znajomosci
    angielskiego zostana w Londynie bankierami i milionerami, wroca
    wpienieni do Polski i zaglosuja wiadomo na kogo.
    A przy okazji warto zerknac na Bialorus. Jak ten debil Lukaszenka
    dorwal sie do koryta, to tzw "normalny" swiat dawal mu pare miesiecy
    i wszyscy mysleli, ze sytuacji wroci do normalnosci. Qtas rzadzi juz
    nie wiem ile lat. Wedlug mnie Polsce juz bardzo blisko do dokladnie
    tego samego. I nikt tu nie pomoze, Unia Europejska wojsk do Polski
    w obronie demokracji nie wysle... Tym bardziej, ze ich przeciez
    w demokratycznych wyborach wybiora. W glowie sie nie miesci...

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #572
      Zamieszczone przez czornyj
      Na szczęście emigranci też mogą głosować i mam qrv nadzieję, że skorzystają z tego prawa.
      a zebys * wiedzial, ze pojde glosowac
      Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • Tomasz Golinski
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 8623

        #573
        Proponuję trochę powstrzymać wulgaryzmy.
        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



        Komentarz

        • czornyj
          Zasłużeni
          • 2006
          • 2626

          #574
          Zamieszczone przez snowboarder
          Obawiam ze sie mozesz kompletnie mylic. Ci, ktorzy zyja
          szczesliwie zagranica maja gdzies ten skansen. Odetchneli od niego
          i wrecz ostentacyjnie oleja. A ci, ktorzy mysleli, ze bez znajomosci
          angielskiego zostana w Londynie bankierami i milionerami, wroca
          wpienieni do Polski i zaglosuja wiadomo na kogo.
          A przy okazji warto zerknac na Bialorus. Jak ten debil Lukaszenka
          dorwal sie do koryta, to tzw "normalny" swiat dawal mu pare miesiecy
          i wszyscy mysleli, ze sytuacji wroci do normalnosci. Qtas rzadzi juz
          nie wiem ile lat. Wedlug mnie Polsce juz bardzo blisko do dokladnie
          tego samego. I nikt tu nie pomoze, Unia Europejska wojsk do Polski
          w obronie demokracji nie wysle... Tym bardziej, ze ich przeciez
          w demokratycznych wyborach wybiora. W glowie sie nie miesci...
          Aż tak źle u nas nie jest - Ukraina to już była Rosja, a Rosja to barbarzyńska swołocz, Hunowie i Scyci - tam nigdy nie będzie demokracji, bo oni się do tego nie nadają.

          A o "szczęśliwie żyjących" się nie martwię - "Świeża" emigracja (a naprawdę w cholerę luda ostatnio wyjechało) zagłosuje, bo na razie łudzą się, że jeszcze wrócą do kraju...

          Zamieszczone przez Tomasz Golinski
          Proponuję trochę powstrzymać wulgaryzmy.
          Przepraszam
          Marcin Kałuża | foty

          Komentarz

          • jedrucha
            Bywalec
            • 2007
            • 110

            #575
            Zamieszczone przez czornyj
            Aż tak źle u nas nie jest - Ukraina to już była Rosja, a Rosja to barbarzyńska swołocz, Hunowie i Scyci - tam nigdy nie będzie demokracji, bo oni się do tego nie nadają.
            Trochę mi to zdanie śmierdzi ksenofobią. Poza tym Rosja to nie ZSRR, a Hunowie mają sie tak do Rosjan jak do Polaków.
            Jędrek

            Komentarz

            • snowboarder
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1358

              #576
              Zamieszczone przez czornyj
              Aż tak źle u nas nie jest - Ukraina to już była Rosja, a Rosja to barbarzyńska swołocz, Hunowie i Scyci - tam nigdy nie będzie demokracji, bo oni się do tego nie nadają.
              Juz za 3 tygodnie zobaczymy jak narod wybrany sie do demokracji nadaje...

              Komentarz

              • czornyj
                Zasłużeni
                • 2006
                • 2626

                #577
                Zamieszczone przez jedrucha
                Trochę mi to zdanie śmierdzi ksenofobią. Poza tym Rosja to nie ZSRR, a Hunowie mają sie tak do Rosjan jak do Polaków.
                Przepraszam - oczywiście Partowie, nie Hunowie, pochrzaniło mi się. Na Białorusi Rosjan mnogo. I nie jest to ksenofobia, tylko stwierdzenie faktu.
                Marcin Kałuża | foty

                Komentarz

                • sniper88
                  Pełne uzależnienie
                  • 2007
                  • 1156

                  #578
                  Zamieszczone przez snowboarder
                  Tym bardziej, ze ich przeciez
                  w demokratycznych wyborach wybiora. W glowie sie nie miesci...
                  Swoja droga ciekaw jestem czemu nie chca/chcieli (w wersji nieoficjalnej) zaprosic obserwatorow OBWE
                  Zamieszczone przez jedrucha
                  Trochę mi to zdanie śmierdzi ksenofobią.
                  Ale tamte ludy tak maja, oni wola jednego silnego przywodce ktory dojdzie do wladzy po pojedynku zamiast wybrac kogos samemu, bo jeszcze sie okaze ze to kretyn BTW ta wypowiedz nie byla ksenofobiczna, Czornyj nie nawolywal zeby ich wysiedlac z polski
                  WWW | 500px | IG
                  Semper in altum

                  Komentarz

                  • Zielony
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2928

                    #579
                    Zamieszczone przez snowboarder
                    Niesamowite. Mam nadzieje, ze bierzesz Marcin udzial w tej loterii
                    Szkoda, że nie można sobie wybrać celu spośród innych miast niż Londyn ;-)
                    Wolałbym coś innego ;-) Pewnie wybrzydzam

                    Swoją drogą szkoda, że e-mail coś Ci nie działa ostatnio.
                    sigpic


                    Komentarz

                    • i3ill
                      Bywalec
                      • 2004
                      • 117

                      #580
                      jeśli mogę posiać propagandę


                      ZasadyObowiazuja.pl - Twoje centrum dla firm wszystkich branż. Spotkaj najlepszych partnerów biznesowych tutaj!

                      Pkt 8 regulaminu forum

                      CANON 5D MARK II[BG-E6] + 35L + 50 + 85 + 17-40L + 24-105L + 70-200L

                      Komentarz

                      • muflon
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 6763

                        #581
                        Zamieszczone przez i3ill
                        jeśli mogę posiać propagandę
                        www.zasadyobowiazuja.pl
                        To jest nic... spójrzcie na to: http://spieprzajdziadu.com/muzeum/.
                        W szczególności: tu, tu i tu

                        Przyznam że jak to pierwszy raz zobaczyłem (szczegółowość haseł, ilość, źródła itp.) to mnie wbiło w ziemię. To już nie jest zwykłe nabijanie się z kaczorów, to coś więcej.
                        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                        Komentarz

                        • snowboarder
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 1358

                          #582
                          Zamieszczone przez muflon
                          To jest nic... spójrzcie na to: http://spieprzajdziadu.com/muzeum/.
                          W szczególności: tu, tu i tu
                          Piekne podsumowanie IV RP. Wiec ponawiam pytanie/prosbe -
                          niech mi ktos powie dlaczego ten narod jest tak durny?
                          I czy szczerze, w glebi serca myslicie, ze KIEDYKOLWIEK za waszego
                          zycia i zycia waszych dzieci polski narod zmadrzeje?

                          Komentarz

                          • Skipper
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1112

                            #583
                            z kilkuset lat historii wnioskow nie wyciagnal wiec nie sadze by sie cos zmeinilo za naszego zycia... chyba ze wzorem PZPN i tak jak oni trenera reprezentacji wynajmiemy sobie zagranicznych specjalitow do rzadzenia


                            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #584
                              Zamieszczone przez snowboarder
                              Piekne podsumowanie IV RP. Wiec ponawiam pytanie/prosbe -
                              niech mi ktos powie dlaczego ten narod jest tak durny?
                              tak serio - i to nie jest pomyslane jako odreagowywanie czy pyskowka: a dlaczego w USA nadal rzadzi Busz? ktory wywolal oparta na bardzo watpliwych przeslankach wojne, wygral dwukrotnie w watpliwy sposob wybory i ktorego otoczenie to ludzie kwalifikujacy sie, z nielicznymi wyjatkami, do pierdla?

                              odpowiedz:
                              1. kontrola nad wladza: ustawodawcza, sadownicza i wykonawcza
                              2. kontrola nad spora czescia opiniotworczych mediow
                              3. stosowanie sluzb spolecznych do represji wzgledem przeciwnikow
                              4. cipowata opozycja (sorki za dosadnosc, ale inaczej tego sie nie da okreslic) bez porzadnego, charyzmatycznego przywodcy (tak Tusk jak i Kerry to **** nie przywodcy)
                              5. docieranie do najdurniejszego elektoratu, ktory ma za malo szarych komorek by rozumiec o co chodzi, ale uwielbia wymachiwanie szabelka
                              6. w Polsce: 2 miliony mlodych ludzi (anty-pisowskiego elektoratu) za granica, rzygajace polska polityka i nie chcace miec z nia nic wspolnego. czyli potencjalnie 10% mniej glosujacych, co w przypadku problemow z mobilizacja dotyczacych elektoratu posiadajacego mozg (i go uzywajacego) jest problemem. gdy dla odmiany moherowe glaby ida potulnie utrzymywac rezim. pardon, demokratyczna wladze
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • sniper88
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1156

                                #585
                                Zamieszczone przez snowboarder
                                I czy szczerze, w glebi serca myslicie, ze KIEDYKOLWIEK za waszego zycia i zycia waszych dzieci polski narod zmadrzeje?
                                Nie, ale jest szansa ze wrocimy to sarmatyzmu Wtedy przynajmniej bedzie jakies pocieszenie
                                WWW | 500px | IG
                                Semper in altum

                                Komentarz

                                Pracuję...