Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krisv740
    Bywalec
    • 2008
    • 195

    #4036
    Zamieszczone przez dr11
    Joystick może być nieruchomą, okrągłą płytką z wypustkami pomiędzy przyciskiem Set a zewnętrzną częścią kółka.
    doc - to dobry pomysł....

    a poza.... - i tu spamujesz...???
    canon/yashica/nikon/minolta - i co z tego jak zdjęć nie umiem robić?

    Komentarz

    • fotna
      Początki nałogu
      • 2004
      • 454

      #4037
      To całkiem możliwe z tym sterowaniem AF ale jak okropnie niewygodne - spróbowałem jak by to było na moim 40d
      fotna.dlm.pl

      Komentarz

      • dziobolek
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2634

        #4038
        Plotki niosą że...
        Bida panie, bida... Seria xxD schodzi na "psy", tzn. na plasik
        Ponoć ma być bez magnezowego korpusu ??:
        No cóż, gdyby było inaczej, to 7D by się słabo sprzedawał.
        No to z serią xxD spadamy z pólki "Semi Pro"???

        Pozdrówka!
        "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
        Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

        50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
        tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

        Komentarz

        • MastaMarek
          Coś już napisał
          • 2010
          • 56

          #4039
          czy ma ktos jakies informacje o tych zaproszeniach z Warszawy na prezentacje 1Ds4!?
          Moj Foto Blog

          Komentarz

          • usef
            • 2009
            • 9

            #4040
            Zamieszczone przez dziobolek
            Plotki niosą że...
            Bida panie, bida... Seria xxD schodzi na "psy", tzn. na plasik ...
            Skąd info?

            Komentarz

            • gietrzy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 5727

              #4041
              Zamieszczone przez usef
              Skąd info?
              M. in. posty Kolekcjonera o niedługim marudzeniu, ale i tak połowa sukcesu to przeczytać tytuł wątku
              the silence is deafening

              Komentarz

              • Szulif
                Dopiero zaczyna
                • 2009
                • 35

                #4042
                takie rozwiazanie Canona bylo do przewidzenia. Kiedys umiejscownienie korpusow na rynku bylo naprzemienne ...Nikon d90 - Canon 50d - Nikon d300...
                Wszedl 7d, jako bezposredni konkurent d300s, no to teraz mamy bezposredniego konkurenta dla Nikona d90 a raczej jego nastepcy. I z punktu widzenia rynku to dobre posuniecie, Nikon d90 sprzedaje sie swietnie, to Canon 60d tez ma duze szanse.. filmy, obracany ekran, duzo piksli, nie wysoka cena.. bedzie sie sprzedawal az milo

                W tym wszystkim lekko pokrzywdzeni moga czuc sie tylko posiadacze 50d, ktorzy stwierdzili ze roznica pomiedzy 50d a 7d jest za mala zeby sie przesiadac i woleli np zamiast zmiany kupic nowe szklo (a jest takich osob sporo) bo pozostaje im teraz czekac na nastepce 7d, lub 5d mkIII jesli nie potrzebuja cropa.
                CANON ::: dostawca narzedzi

                Komentarz

                • allxages
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2549

                  #4043
                  A nie mogą sobie po prostu 7d kupić?

                  Komentarz

                  • usef
                    • 2009
                    • 9

                    #4044
                    Zamieszczone przez Szulif
                    ...W tym wszystkim lekko pokrzywdzeni moga czuc sie tylko posiadacze 50d, ktorzy stwierdzili ze roznica pomiedzy 50d a 7d jest za mala zeby sie przesiadac i woleli np zamiast zmiany kupic nowe szklo (a jest takich osob sporo) bo pozostaje im teraz czekac na nastepce 7d, lub 5d mkIII jesli nie potrzebuja cropa.
                    tego nie jarzę. Jeśli plotki o 60D potwierdzą się i puszka okaże się plastikowa, osobiście jako posiadacz 30d kupię 50D zamiast 60D której, nie powiem, bardzo ciekawy byłem.

                    Komentarz

                    • Szulif
                      Dopiero zaczyna
                      • 2009
                      • 35

                      #4045
                      Zamieszczone przez usef
                      tego nie jarzę. Jeśli plotki o 60D potwierdzą się i puszka okaże się plastikowa, osobiście jako posiadacz 30d kupię 50D zamiast 60D której, nie powiem, bardzo ciekawy byłem.
                      no i bardzo dobrze ze kupisz 50d, aktualna cena jest bardzo dobra (ok 2750zl).. jest nawet tanszy od d90.. a 50d po premierze kosztowal 4399zl.. a przez dlugi czas byl drozszy od d90 o 700-500 zl. Czyli jak

                      tylko ze.. z perspektywy osoby ktora dlugo ma 50d, a nie widzi wiekszej roznicy w porownaniu do zdjec z 7d, premiera 60d napewno nie przyniesie puszki na ktora mozna sie przesiasc.
                      CANON ::: dostawca narzedzi

                      Komentarz

                      • allxages
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 2549

                        #4046
                        Chyba nikt nei zakładał, że 60D będzie lepsze od 7d? Przeciez to byłoby bez sensu raczej

                        Komentarz

                        • dziobolek
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2634

                          #4047
                          Zamieszczone przez usef
                          Skąd info?
                          Z pewnego źródła ;-) canonrumors, tłumaczenie na polski - plotki na optyczne.pl

                          Pozdrówka!
                          "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                          Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                          50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                          tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                          Komentarz

                          • Loome
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1008

                            #4048
                            Japan - piszesz tak jakby 50d trzeba bylo zmieniac na cos innego, ale nie ma na co.
                            skoro jest lepszy od 60d, a roznica do 7d jest za mala zeby sie przesiadac (czego osobiscie nie potwierdzam - co musialoby miec 7d zeby sie przesiasc?), a posiadacze 50d dokupili nowe szkielko to tylko sie cieszyc.
                            maja najlepszy aparat w swojej klasie cenowej i nowe szklo. po co zmieniac aparat, ktory jest dobry? 60d lepsze od 7d nie bedzie, nie ta polka

                            Komentarz

                            • gavin
                              Pełne uzależnienie
                              • 2010
                              • 1339

                              #4049
                              najlepsze będzie jak Canon przestanie produkować 50d

                              Komentarz

                              • micles
                                Zablokowany
                                • 2006
                                • 4359

                                #4050
                                Zamieszczone przez Loome
                                co musialoby miec 7d zeby sie przesiasc?)
                                AF nowej generacji, wizjer nowej generacji, 720p60...

                                Komentarz

                                Pracuję...