Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • CyrJak
    Bywalec
    • 2010
    • 141

    #4786
    Wysłem zapytanie o specyfikacje techniczną i dostępność.
    Haha, oni obsługują płatność za pobraniem? Jeżeli tak.. to zamawiam. Najwyżej dostane coś o czym canon nawet nie myślał i sprzedam za 9*10^999 zł :-)
    Taka tam strona

    Komentarz

    • tomba
      Bywalec
      • 2006
      • 234

      #4787
      Cichy: ja z ciekawości bym się przeleciał.
      We wtorek będę na Sołaczu, ...i są 2 opcje, albo się wyrobię z czasem, albo nie dam rady.
      sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
      niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
      Fotograf ślubny

      Komentarz

      • oskarkowy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 2513

        #4788
        Zamieszczone przez Cichy
        Ja mieszkam obok nich, mogę się przejść
        No to dawaj Kuba, pierwszy w necie podasz wiarygodna informację.
        Albo zadbamy, aby w necie ich marka stała się synonimem oszukaństwa.
        Jarek

        Komentarz

        • Kolekcjoner
          Obertroll
          • 2006
          • 18766

          #4789
          Zamieszczone przez tomba
          .... właśnie do mnie dzwonili, że mają przedpremierowe egzemplarze, a premiera na dniach.
          No cóż - są naprawdę nieźli .
          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
          Kapitan Wagner

          Komentarz

          • Cichy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 7443

            #4790
            Zamieszczone przez Kolekcjoner
            No cóż - są naprawdę nieźli .
            Fakt, że dojście do Canona mają naprawdę dobre (np. w czasach deficytu 5dII), no ale żeby aż tak ? Jutro podejdę się zapytać co to za jaja.
            O obiektywach wiem prawie wszystko

            Komentarz

            • Cichy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 7443

              #4791
              Generalnie nie poszedłbym do nich, ale spytałem też o laptopy, więc niejako przy okazji. Mają egzemplarze przedprodukcyjne ? Pan w sklepie nie wiedział, o co chodzi. Ale uparcie twierdził, że można będzie niedługo ten aparat zamówić...
              O obiektywach wiem prawie wszystko

              Komentarz

              • oskarkowy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 2513

                #4792
                Czyli wychodzi, że WINMAR KŁAMIE??
                Oj, jak nieładnie...
                Jarek

                Komentarz

                • Kraszan
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 150

                  #4793
                  IMHO jest to w 100% fake.
                  CanonRumors w kategorii CR2 (fakt, że nie najwyższej, ale CR2 się zazwyczaj sprawdzało) podaje, że NIE BĘDZIE 1Ds M4 w 2011!

                  Również jako CR2 podają, że w 2011 będzie 1D Mark V
                  oraz
                  kilka informacji o 5D Mk3:
                  - niestety będzie więcej Mpix
                  - system AF z 7D
                  - kilka nowych "features" (WTF? - geotagging czy wykrywanie uśmiechu?)

                  i to wszystko dopiero w drugiej połowie 2011...

                  Żródło:

                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  Dodam jeszcze, że "rumor" sprzed dwóch dni ocenia na "wysoce mało prawdopodobną" premierę 5D Mk3 na CES... ale zobaczymy za 9 dni...

                  A już się zdecydowałem na 5DM2 i weź tu bądź mądry - kupić "staroć" przed sezonem ślubnym czy czekać na nowość na koniec sezonu...
                  Ostatnio edytowany przez Kraszan; 8174. Powód: Automerged Doublepost
                  EOS 90D (w sumie)

                  Komentarz

                  • Krasuski
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 279

                    #4794
                    Zamieszczone przez Kraszan
                    ... NIE BĘDZIE 1Ds M4 w 2011![/url]

                    ;(
                    nie wierzę
                    po pracy
                    www.krzysztofkrasuski.pl

                    Komentarz

                    • Cichy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 7443

                      #4795
                      Wypuściliby chociaż 1ds mark IVb z lepszym LCD
                      O obiektywach wiem prawie wszystko

                      Komentarz

                      • allxages
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 2549

                        #4796
                        Właściwie to czego brakuje 1Ds3? Lepszy LCD, lepsze ISO i w sumie tyle chyba? No może jeszcze wszystkie punkty krzyżowe, ale nawet to nie jest takie potrzebne.

                        Komentarz

                        • Kraszan
                          Bywalec
                          • 2006
                          • 150

                          #4797
                          Eosowi 1Ds M3 zeby byc super aparatem brakuje tylko niższej ceny, a tą może mu zapewnic jedynie jego nastepca dlatego tak oczekiwana jest ta premiera
                          EOS 90D (w sumie)

                          Komentarz

                          • micles
                            Zablokowany
                            • 2006
                            • 4359

                            #4798
                            Filmy

                            Komentarz

                            • MaRyBu
                              Coś już napisał
                              • 2010
                              • 73

                              #4799
                              Kreskówki?

                              Komentarz

                              • Kraszan
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 150

                                #4800
                                Ja aparat prawie zawsze mam przy sobie. Dobrym feature'sem byłoby dodanie WFT na stałe. Po wgraniu bazy danych supermarketu po wi-fi powinna być możliwość skanowania kodów kreskowych aparatem, również tych z górnych półek za pomocą teleobiektywów.
                                W kolejce do kasy przydałaby się też możliwość czytania e-booków i grania w proste gry... strzelanki jakieś albo chociaż wyścigi. A, i koniecznie opcję łączenia się z innymi aparatami po wi-fi lub BT w celu wspólnego grania, opcję wysyłania MMS ze zrobionych zdjęć, wtyczkę do FaceBooka i Flickr'a.

                                Wersja bogatsza mogła by tez mieć dwa mocowania obiektywów, dwie matryce i możliwość rejestrowania zdjęć i filmów w tak teraz modnym 3D. Obsługę powierzył bym padom, a aparat wykonał w formie kasku z eye control albo jeszcze lepiej brain-control.
                                EOS 90D (w sumie)

                                Komentarz

                                Pracuję...