A mnie się zdaje, że to wszystko to jedna wielka lipa. Na jesieni pojawił się następca E3 to na wiosnę pojawi się zamiennik dla D700. Na przełomie sierpnia i września pojawi się następca 5DMII, którego nie będzie można kupić z powodu braku powodu przez kolejne pół roku. Koło listopada pojawi się następca A 900 aby po miesiącu pojawił się profesjonalny D coś tam X z tą samą matrycą ale trzykrotnie droższy.
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
Na mkII też wszyscy psioczyli, że co to ma być? jak to, AF nie poprawiony? filmiki mnie nie inetresuja itp. bzdety. Nie zdążyłem mrugnąć okiem, a połowa tych narzekających wymieniła swoje mkI na mkII. Wystarczy 1 albo i 2 nowe funkcje i będzie branie jak ho ho, oczywiście poprzedzone marudzeniem jaki to canon niedobry.
Moim zdaniem 1Ds IV jesień-zima 2011. 5D III 2012 jesień-zima.Komentarz
-
Ludzie i tak się rzucą na mkIII jak na bułeczki,tym bardziej jeśli będzie lepszy af,bedzie grupa że kupia na wejsciu bez wzgledu na cene,a ta pewnie przekroczy 10tys,podobnie było z mkII...ale ja poczekam az mkIII spadnie ponizej 10tys i wtedy pewnie kupie
EOS + L i kupa gratów ...Komentarz
-
Wystarczy że w Mk III dadzą wyższe używalne ISO o działkę lub dwie i 3/4 ślubnych wymieni piątkę na nowszy model .... oczywiście przy drobnym marudzeniu
, że cena za wysoka ,że nie warto dopłacać itp.
55D,16-200
----------------------------------------------Komentarz
-
Zdanie które cytowałeś dotyczyło sytuacji, gdyby Canon dopuścił do nasycenia rynku MKII i spadku jego ceny. A do tego nie dopuści, choćby właśnie dlatego, aby MKIII nie musiał zbyt mocno zbliżac się do ideału. Z resztą się zgadzam.Na mkII też wszyscy psioczyli, że co to ma być? jak to, AF nie poprawiony? filmiki mnie nie inetresuja itp. bzdety. Nie zdążyłem mrugnąć okiem, a połowa tych narzekających wymieniła swoje mkI na mkII. Wystarczy 1 albo i 2 nowe funkcje i będzie branie jak ho ho, oczywiście poprzedzone marudzeniem jaki to canon niedobry.
Moim zdaniem 1Ds IV jesień-zima 2011. 5D III 2012 jesień-zima.Komentarz
-
Masz racje - jesli AF bedzie lepszy, a ISO 6400 bedzie wygladalo tak jak obecne 1600 to kupuje ten sprzęt bez wnikania za bardzo w cene. Mam nadzieje ze nastapi to dopiero na przelomie 2011/2012roku gdy bede sprzedawal piątkę.Komentarz
-
IMO sama taka poprawa w zakresie ISO wystarczy żebyś go kupił, cokolwiek dodatkowego, to bedą tylko "gratisy"
Sprzedaż mkII udowodniła chyba, że jego nabywcy mogą i potrafią obywać sie bez lepszego AF-a i mimo powszechnych narzekań, to nie AF decyduje o jego rynkowym powodzeniu. Jak ktoś potrzebuje lepszego AF-a ma "do wyboru" inne modele puszek
Komentarz
-
Komentarz
-
Dokładnie. Owce się pasą. Doi się je regularnie, a od czasu do czasu jest grubsze strzyżenie. Wprawdzie czasami żałośnie beczą, zwłaszcza przy strzyżeniu, ale żeby zaraz się tym przejmować - nawet ogolone dają się doić. Niekiedy jakiś wilk porwie kilka sztuk; czasami co bardziej niesforne zapędzą się do innego stada. Ale ogólnie jest full wypasIMO sama taka poprawa w zakresie ISO wystarczy żebyś go kupił, cokolwiek dodatkowego, to bedą tylko "gratisy"
Sprzedaż mkII udowodniła chyba, że jego nabywcy mogą i potrafią obywać sie bez lepszego AF-a i mimo powszechnych narzekań, to nie AF decyduje o jego rynkowym powodzeniu. Jak ktoś potrzebuje lepszego AF-a ma "do wyboru" inne modele puszek
Komentarz
-
Z większością się zgadzam :-D Znaczy, jeżeli 6400 będzie jak teraz 1600 i dadzą szybkością i dokładnością AF zbliżony do 7D (no dobra żeby jeszcze choć trochę poprawili rozmieszczenie punktów...) To tyle wystarczy w zupełności.
Przełom 2011/2012 raczej nie. Znaczy na jesień 2011 pewnie będzie premiera, dostępność - wiosna 2012, normalna cena - późne lato/jesień 2012 :-P
Jeżeli faktycznie AF będzie pokroju 7D, ISO poprawione o 2EV to w okolicy czerwca bardzo chętnie bym zanabył :-P (heh, nie ma to jak układanie sobie listy zakupów na 1,5roku wstecz :-P)5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + SandiskKomentarz
-
Masz rację - tyle wystarczy w zupełności by zadowolić 90% przyszłych nabywców .... i to mnie martwi , bo muszą mieć co wstawić do Mk IV .
A MLU na zewnątrz , programowalne przyciski czy większa ilość pikseli nie będzie wystarczającym argumentem do przesiadki , wręcz jeśli będą chcieli wpakować więcej punktów na tą matrycę to świadomych użytkowników zniechęcą , a nie zachęcą . Dlatego uważam że to zbyt wspaniały scenariusz ... nie będziemy mieć aż tyle szczęścia ...55D,16-200
----------------------------------------------Komentarz
-
Pytanie. Jak wy chcecie mieć ISO o 2EV wyższe w 5d3 to jak w kompletniej ciemnosci AF ma tam coś złapać? przy czasach 3200, 1/40s, f/1.4 jest czesto tak ciemno i malo kontrastowych miejsc ze sa problemy z af, nie wyobrazam sobie pracy na 12800Komentarz
-
Zeby podniesc uzyteczne iso w 5d2 o 2EV wystarczy upedejtowac cs4 na cs5
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
nie kazdy masz szkla 1,4....R5, R6,RF10-20, RF1535, RF2870, RF50L, RF85L, RF70200 2.8, M1 MaxKomentarz
-
Dlatego do body zakladasz lampe lub ST-E2 aby miec na co lapac AF w ciemnosci
Poza tym tak na prawde 12800 nie musi byc lepsze, grunt aby poprawili 6400 i np. zlikwidowali banding.Komentarz
-
E, Wy w kółko o jakiś cienkich 5d/1d. Chodzą słuchy, że nowy Rebel ma mieć nowego kita 18-55 IS!! Może będzie tylko bezgłośny, a może... nowy Rebel będzie pierwszą lustrzanką Canona z sensowną implementacją CD AF w trybie video? Wtedy posiadacze "profi" lustrzanek rzucą się na 600d
Komentarz
Komentarz