Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • micles
    Zablokowany
    • 2006
    • 4359

    #4921
    Zamieszczone przez MacGyver
    ale to i tak segment, który wywołuje zdecydowanie mniejsze emocje.
    Ale imo przydatny : ptasiarze, ubodzy fotorepo i średniozamożni filmowcy 60fpsowi się cieszą

    Komentarz

    • gavin
      Pełne uzależnienie
      • 2010
      • 1339

      #4922
      nie będzie taniego FF, będzie 5D III 40MPix af z 7D za 10tysi i tyle

      Komentarz

      • tomfoot
        Pełne uzależnienie
        • 2010
        • 2277

        #4923
        W jakim celu miałby w 2011 roku pokazać się jakiś 5d mkIII? Spada sprzedaż mkII??? Przecież Canon to firma jak każda inna i nie będzie zabijać dobrze rotującego produktu, żeby zadowolić kilkunastu uczestników forum internetowego. Czy w tej klasie sprzętu i za taką cenę jest lub będzie jakaś nowa konkurencyjna alternatywa? Póki nie, to dziękujcie że jest 5d mkII.
        60d pokazał w którą stronę Canon idzie. I jeżeli będzie jakaś nowa półprofesjonalna lustrzanka, to już raczej 7d mkII. Tyle, że znowu pytanie: po co w 2011???
        Myślę, że prędzej zobaczymy kolejne modele w klasie cenowej niższej niż 1000Euro i niższej niż 500Euro, bo tam są klienci, którzy w miarę upływu czasu będą chcieli zmieniać aktualnie posiadane kompakty na lustrzanki.
        Natomiast pewnie coś powinno pokazać się w klasie profi.

        Ja osobiście natomiast (w ramach życzeń noworocznych) oczekiwałbym raczej zamiast nowych puszek - nowych szkieł. Np. 24-70 2.8 IS lub !! 24-135 2.8 IS poniżej 1000Euro Marzenia, nie? No to cóż, lepiej więc realnie poczekać na Tamrona 24-75 2.8 IS ...

        Komentarz

        • gavin
          Pełne uzależnienie
          • 2010
          • 1339

          #4924
          a dlatego że ten af w piątce to wstyd i chyba nawet twardogłowi w canonie pomacali d700.

          Komentarz

          • tomfoot
            Pełne uzależnienie
            • 2010
            • 2277

            #4925
            macali macali i 5d mkII wybrali ...
            wszyscy piszą o wstydzie, po czym kupują Canona i robią zdjęcia ...

            Komentarz

            • Kajtek_bez_Majtek
              Coś już napisał
              • 2008
              • 53

              #4926
              Zamieszczone przez gavin
              nie będzie taniego FF, będzie 5D III 40MPix af z 7D za 10tysi i tyle
              Biorę jak tylko na półce zobaczę
              This isn't happiness, or maybe perhaps, it is

              Komentarz

              • Czacha
                fotograf
                • 2004
                • 4868

                #4927
                Cos mi sie wydaje ze 5D2 pozostanie jeszcze nieco na rynku, az nasycenie tym produktem nie nasiagnie wiekszego pulapu. Jak juz 5D2 zaczna sie walac po smietnikach Canon wypusci nastepce .. pytanie tylko, czy godnego?
                https://www.piotrczechowski.pl

                Komentarz

                • tezmarek
                  Uzależniony
                  • 2009
                  • 840

                  #4928
                  Zamieszczone przez Czacha
                  Cos mi sie wydaje ze 5D2 pozostanie jeszcze nieco na rynku, az nasycenie tym produktem nie nasiagnie wiekszego pulapu. Jak juz 5D2 zaczna sie walac po smietnikach Canon wypusci nastepce .. pytanie tylko, czy godnego?
                  Jak dopuszczą do pełnego nasycenia, to będzie musiała znacząco spaść cena. Oprócz tego następca będzie musiał mieć to "coś", aby liczni posiadacze MKII zechcieli kupić MKIII - i nie wystarczy odchylany ekran, a numery w stylu "brak mikroregulacji" nie przejdą . Dlatego MKIII pojawi się odpowiednim momencie, czyli wtedy, gdy cena MK II będzie jeszcze wysoka i będzie jeszcze sporo zastanawiających się nad kupnem MKII. Równo z wprowadzeniem nowego modelu zaprzestanie się produkcji MKII - będzie można wtedy przywalić konkretną cenę za MKIII. W takim wariancie w MKIII będzie można pozostawić jakieś konkretne miny (do usunięcia w MKIV ) Ja stawiam na taki scenariusz.

                  Komentarz

                  • Tymekmac
                    Dopiero zaczyna
                    • 2010
                    • 18

                    #4929
                    Zamieszczone przez tezmarek
                    W takim wariancie w MKIII będzie można pozostawić jakieś konkretne miny (do usunięcia w MKIV ) Ja stawiam na taki scenariusz.
                    i tak zapewne będzie. Co do wypuszczenia mkIII stawiam na końcówkę 2012
                    Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać.

                    Komentarz

                    • marbo
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 134

                      #4930
                      Zamieszczone przez Tymekmac
                      i tak zapewne będzie. Co do wypuszczenia mkIII stawiam na końcówkę 2012
                      Przesadziłeś to by były 4 lata od premiery Mk II , ja myślę ze canon trzyma się okresu 3-letniego i na jesieni 2011 zobaczymy następce
                      55D,16-200
                      ----------------------------------------------

                      Komentarz

                      • Tymekmac
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 18

                        #4931
                        hehe no to niech będzie jesień 2011 nawet lepiej, jak nie porwę się jakoś teraz na mkII to wciągnę trójeczkę na początku 2012 ;P
                        Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać.

                        Komentarz

                        • jotes25
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3608

                          #4932
                          Tymczasem piszą, że 600d będzie mieć 18MPix. Ciekawe. Jeszcze tak nie było, żeby nowy rebel miał tyle samo pikseli co poprzednik. To byłby zastój MPix rules

                          Komentarz

                          • sprocket73
                            Początki nałogu
                            • 2008
                            • 489

                            #4933
                            Byłoby pięknie pozostawić wyścig na mpix aparatom w komórkach.
                            18mpix to aż nadto dla każdego rozsądnego amatora.
                            SPROCKET
                            80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
                            Moja wycieczkowa galeria

                            Komentarz

                            • mkev
                              Coś już napisał
                              • 2010
                              • 57

                              #4934
                              Zamieszczone przez Tymekmac
                              hehe no to niech będzie jesień 2011 nawet lepiej, jak nie porwę się jakoś teraz na mkII to wciągnę trójeczkę na początku 2012 ;P
                              dzięki za pocieszenie :}

                              2011/2012 nie wiem czy doczekam do tego 5d3
                              przechodzę na ciemną stronę mocy. I Can.

                              Komentarz

                              • Czacha
                                fotograf
                                • 2004
                                • 4868

                                #4935
                                Ale po co czekac - rob zdjecia tym co masz.
                                https://www.piotrczechowski.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...