Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • myslidar
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1010

    #5596
    Szczerze? Nie spodziewam się niczego co by mnie mogło zachwycić, dlatego też trochę się dziwię zbyt wygórowanym oczekiwaniom niektórych.
    Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
    Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

    Komentarz

    • gary
      Bywalec
      • 2007
      • 158

      #5597
      Ja bym bral taka puszke
      Sebastian Małachowski

      Komentarz

      • myslidar
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1010

        #5598
        A co z tej specyfikacji Cię przekonuje?
        Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
        Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

        Komentarz

        • greg1981
          Coś już napisał
          • 2010
          • 70

          #5599
          Pytanie tylko kiedy się pojawi. Pytam, ponieważ jestem na etapie zakupu FF i nie wiem czy brać II czy poczekać na III. Poza tym jak widze, co się dzieje po katastrofie w kraju kwitnącej wiśni to na III będzie nam długo czekać.

          Komentarz

          • epicure
            Uzależniony
            • 2010
            • 676

            #5600
            Też bym brał. Z tych 32 mpx powinien być obrazek o kryształowej jakości po zmniejszeniu do 18-20 mpx. Dla mnie bajka.

            Ale stawiam na to, że będzie raczej matryca 24-28 mpx.
            nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

            Komentarz

            • gavin
              Pełne uzależnienie
              • 2010
              • 1339

              #5601
              24Mpixy to teraz w nexie będzie

              ja obstawiam 40Mpix

              Komentarz

              • _igi
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2035

                #5602
                Zamieszczone przez epicure
                Też bym brał. Z tych 32 mpx powinien być obrazek o kryształowej jakości po zmniejszeniu do 18-20 mpx. Dla mnie bajka.

                Ale stawiam na to, że będzie raczej matryca 24-28 mpx.
                Jeśli to ma mieć autofokus z nowszych dwucyfrówek, to to biorę z miłą chęcią. Jeszcze żeby tylko były do tego karty SD, to już w ogóle bajer.
                5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

                Komentarz

                • dj_zibi
                  Uzależniony
                  • 2007
                  • 541

                  #5603
                  Zamieszczone przez _igi
                  Jeśli to ma mieć autofokus z nowszych dwucyfrówek, to to biorę z miłą chęcią. Jeszcze żeby tylko były do tego karty SD, to już w ogóle bajer.

                  Dokłądnie... 5D z AFem z 50D(rozłozonym nie tak centralnie jak teraz) pod 5kl/s i jestem szczęśliwy jak i chyba większośc tego forum.
                  Moja strona

                  Komentarz

                  • gary
                    Bywalec
                    • 2007
                    • 158

                    #5604
                    Zamieszczone przez myslidar
                    A co z tej specyfikacji Cię przekonuje?
                    wszystko
                    musze powoli myśleć o wymianie sprzętu na nowszy więc czekam na mkIII
                    Sebastian Małachowski

                    Komentarz

                    • _igi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2035

                      #5605
                      Zamieszczone przez dj_zibi
                      Dokłądnie... 5D z AFem z 50D(rozłozonym nie tak centralnie jak teraz) pod 5kl/s i jestem szczęśliwy jak i chyba większośc tego forum.
                      Może mieć i 3 kl/s, nie zależy mi na tym w zupełności. To nie musi być reporterska puszka, byleby nie było problemów z ostrością w punkt na 24L, 35L czy 50L, gdzie przekadrowywanie często wywala ostrość tam, gdzie nie trzeba.
                      5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

                      Komentarz

                      • Endriu1
                        Dopiero zaczyna
                        • 2008
                        • 28

                        #5606
                        Plotka głosi; autofokus 19 punktowy. Czyżby ten z 7D?
                        Jeszcze jakby były 2 sloty na karty pamięci.

                        Komentarz

                        • dj_zibi
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 541

                          #5607
                          Plotki mówia duzo od dawna My tu o realnych "gdybaniach"...
                          Moja strona

                          Komentarz

                          • Jasper
                            Bywalec
                            • 2008
                            • 152

                            #5608
                            To albo w "plotkach" albo w "realnych gdybaniach" ale wyczytałem kiedyś ( chyba na rumors ), że z tych 19 pól tylko trzy maja być krzyżowe....

                            Komentarz

                            • gary
                              Bywalec
                              • 2007
                              • 158

                              #5609
                              to wzrost o 200%
                              Sebastian Małachowski

                              Komentarz

                              • epicure
                                Uzależniony
                                • 2010
                                • 676

                                #5610
                                5 krzyżowych wystarczy: 1 środkowy i 4 w mocnych punktach kadru. Reszty punktów w zasadzie mogłoby dla mnie nie być.
                                nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

                                Komentarz

                                Pracuję...