Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #3256
    Zamieszczone przez akustyk
    ale chyba nie w 1Ds mkIV, ktory ma wyjsc w ciagu najblizszych 2 lat.
    Czemu nie? Technologia dostępna na rynku konsumenckim od dawna, udokumentowana od jeszcze bardziej dawna: "the written USB 3.0 specification was released by Intel and partners in August 2008. The first USB 3 controller chips were sampled by NEC May 2009" .
    Kwestia raczej czy Canonowi się będzie chciało, bo że mogą to pewne.

    Komentarz

    • mgtan
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1084

      #3257
      kiedys była plota że Canon 1D Mark IVjest przygotowany do obsługi USB 3.0, kwestia tylko software`u... ciekawe ile w tym prawdy
      Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
      24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
      Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

      Komentarz

      • psl
        Bywalec
        • 2009
        • 246

        #3258
        Zamieszczone przez sando
        allxages, różnice i tak by były. 1000D to mniejszy korpus, mniejszy wizjer, gorszy AF i chyba mniej przycisków niż w 450D/500D/550D. A przynajmniej Canon miałby możliwość zarobić więcej właśnie gdy konkurencja w najtańszym segmencie filmów jeszcze nie ma.
        Filmy ma już k-x. A odnośnie przycisków na obudowie to wydawało mi się, że 1000d i xxxd mają dokładnie takie same ich rozmieszczenie i liczbę.
        A co do następcy 1000d już coś czytałem na optycznych. Nie pamiętam dokładnie, ale było coś o tym, że obudowa ma być jeszcze mniejsza.

        Komentarz

        • Bahrd
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 3053

          #3259
          Zamieszczone przez mgtan
          kiedys była plota że Canon 1D Mark IVjest przygotowany do obsługi USB 3.0, kwestia tylko software`u... ciekawe ile w tym prawdy
          Trzeba by policzyć ile wystaje styków, bo:
          Zamieszczone przez USB 3.0 z Wikipedii
          USB 3.0 cables contains 2 wires for power and ground, 2 wires for non-SuperSpeed data, and 4 wires for SuperSpeed data, and a shield
          EOS - conditio sine Kwanon...

          Komentarz

          • mgtan
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1084

            #3260
            czyli trzeba obejrzec gniazda... szukamy fotek ;-)
            Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
            24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
            Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #3261
              Następca 1000D według plotek ma nie być tym razem prostym cięciem modelu z wyższej półki tylko całkiem inną konstrukcją. Może wywalą lustro... 8)?
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • Fumar
                Bywalec
                • 2009
                • 206

                #3262
                Zamieszczone przez mgtan
                czyli trzeba obejrzec gniazda... szukamy fotek ;-)

                Komentarz

                • mgtan
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 1084

                  #3263
                  Zamieszczone przez Fumar
                  gniazdo, a nie wtyczki czyli zdjęcia gniazda aparatu.
                  Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                  24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                  Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                  Komentarz

                  • allxages
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 2549

                    #3264
                    USB3.0 jeszcze za bardzo nie weszło, a juz robi się konkurencja

                    Komentarz

                    • gietrzy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 5727

                      #3265
                      23/02/2010
                      the silence is deafening

                      Komentarz

                      • mgtan
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 1084

                        #3266
                        magiczna data .. uważam że na 60D lub Ds-a ;-) obstawiam bardzijej Ds`a
                        Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                        24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                        Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                        Komentarz

                        • Kolekcjoner
                          Obertroll
                          • 2006
                          • 18766

                          #3267
                          Zamieszczone przez gietrzy
                          23/02/2010
                          Tak to rzeczywiście może być interesująca data .
                          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                          Kapitan Wagner

                          Komentarz

                          • Bahrd
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 3053

                            #3268
                            Obstawiam 2000D z 20fps FullHD. Głównie dlatego, że zwykle przegrywam zakłady...
                            EOS - conditio sine Kwanon...

                            Komentarz

                            • jotes25
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 3608

                              #3269
                              Raczej 1Ds. 2000d i 60d byłyby "za blisko" premiery 550d.

                              Komentarz

                              • Bahrd
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 3053

                                #3270
                                I to właśnie miałem na myśli! :-D:-D

                                PS
                                Ponoc złoty rośnie w siłę, a tu...
                                Zamieszczone przez CR
                                Canon EF 70-200 f/2.8L IS II [...] will retail for $2499 USD.
                                EOS - conditio sine Kwanon...

                                Komentarz

                                Pracuję...