Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Paul80
    Początki nałogu
    • 2008
    • 257

    #16
    Papier, teraz jest duper, tylko może lekko twarz młodego za jasna, ale to przy większym zdjęciu pewnie się niweluje, patrzyłem na histogram i myślałem że jak ustawisz balans bieli w Rawie, to juz wszystko ok. a tu nic bardziej mylnego, trzeba jednak niwelować balans, czy właśnie tak robiłeś?

    Komentarz

    • robaczek
      Coś już napisał
      • 2009
      • 61

      #17


      Uploaded with ImageShack.us

      Komentarz

      • Paul80
        Początki nałogu
        • 2008
        • 257

        #18
        duper - super

        Komentarz

        • Papier
          Coś już napisał
          • 2008
          • 56

          #19
          Nie uwierzysz - balans b. zostawiłem w spokoju i w ogóle go nie ruszałem. Zamieniłem kolor ściany na swój własny, pobawiłem się kolorem skóry. Tu rozjaśniłem, tam przyciemniłem - 6/8 minut zabawy i gotowe

          Komentarz

          • robaczek
            Coś już napisał
            • 2009
            • 61

            #20


            Uploaded with ImageShack.us

            Komentarz

            • Paul80
              Początki nałogu
              • 2008
              • 257

              #21
              Rzeczywiście, ja w tym wszystkim nie uwzględniałem wielu rzeczy np. odnośnie koloru skóry CMYK K - myślałem, że 8-10 będzie ok, teraz wiem, że to za ciemno troszkę, powiedz mi jedno, czy kolor ściany zmieniłeś ujmując yellow i yellow lightness i później pędzlowałeś na masce ? i jak skąd się wziął ten pomysł?

              Komentarz

              • Papier
                Coś już napisał
                • 2008
                • 56

                #22
                Skąd pomysł? obserwuj prace innych, a zobaczysz jak popularny jest to zabieg ; )

                Komentarz

                • Paul80
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 257

                  #23
                  robaczek, jesteś najlepszy, jak to zrobiłeś?

                  Komentarz

                  • smegool
                    Bywalec
                    • 2009
                    • 100

                    #24
                    Wersja Paul80.
                    Ja pozbyłem się tła.
                    Zaginiona szukajka: http://maciejko.net/cbsearch/

                    Tak, uprawiam onanizm sprzętowy. :P

                    Komentarz

                    • Paul80
                      Początki nałogu
                      • 2008
                      • 257

                      #25
                      No ciekawie smegool , lepszy odbiór:-D

                      Komentarz

                      • ghrond
                        Bywalec
                        • 2009
                        • 138

                        #26
                        Zamieszczone przez Bartek_902
                        Okey myslałem że chodzi koledze o obróbke w stylu panującej mody
                        Jak chcesz normalną to raczej nic nie wymyslisz zostaw jak jest albo troszke podbij kontrast wyostrz zdejmij ew saturacji i tyle

                        Pozdrawiam
                        łomatko. a gdzie taka moda?
                        my space: fotografia koncertowa | blog | uex

                        Komentarz

                        • Erg
                          Dopiero zaczyna
                          • 2008
                          • 46

                          #27
                          To ja tak:

                          Pozdrówka

                          Komentarz

                          • rediconn
                            Coś już napisał
                            • 2008
                            • 56

                            #28
                            Szybka próba:
                            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                            tylko wyostrzyć zapomniałem :/
                            Ostatnio edytowany przez rediconn; 19477. Powód: Automerged Doublepost
                            Finally I've found that I belong here

                            Komentarz

                            • Husky
                              Zablokowany
                              • 2009
                              • 409

                              #29
                              Robaczek dawaj więcej, może kiedyś nauczysz się obrabiać zdjęcia.

                              Komentarz

                              • Kanghoy
                                Bywalec
                                • 2010
                                • 209

                                #30
                                To teraz mniej kontrastowo z lekkim zafarbem ;].
                                google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

                                Komentarz

                                Pracuję...