Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Hom_er
    Bywalec
    • 2009
    • 191

    #61
    Zamieszczone przez analogforever
    Paul80

    bierzesz się za fotografie ślubną i sie pytasz po forach jak zdjęcia obrabiać ? to jakis cyrk chyba ,ciekawe swoją drogą czy osoby na tych fotkach są poinformowane o Twoich działaniach ,nie sądze aby były zachwycone .
    Z pewnością wiele wniosłeś do wątku/zadanego pytania - taki mały OT

    Gdybym był Parą Młodą to chyba wybrałbym obróbkę "Tantal'a"
    Fiu fiu

    Komentarz

    • Rojja
      Coś już napisał
      • 2008
      • 49

      #62
      To ja też dodam swoje co nieco


      ewentualnie

      Wszystko robione na laptopie, z jpg'a.
      www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci

      Komentarz

      • SdoubleU
        Początki nałogu
        • 2005
        • 437

        #63
        Zamieszczone przez Paul80
        Twoja naturalna obróbka, jak dla mnie wygrywa, nie ma co kombinować i na siłę zwiększać niektórych parametrów itp.
        Popieram to co pokazał Tantal najbardziej mi sie podoba.
        SdoubleU
        ---------------------------
        Canon :-D

        Komentarz

        • Gumol
          Dopiero zaczyna
          • 2009
          • 28

          #64
          To i moja szybka obróbka z jpg

          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          tym razem ze zdjęciami:


          Ostatnio edytowany przez Gumol; 28249. Powód: Automerged Doublepost
          http://inside-the-lense.blogspot.com/

          Komentarz

          • Paul80
            Początki nałogu
            • 2008
            • 257

            #65
            Proszę o zamknięcie wątku, najlepszym rozwiązaniem jest B&W.

            Komentarz

            Pracuję...