X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michal_sokolowski
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1159

    #61
    za blade usta oczy ?

    hm.... kurka wodna, czy mogę prosić kogoś o odniesienie się do powyższego ?

    dzięki.
    moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

    Komentarz

    • doovade
      Dopiero zaczyna
      • 2008
      • 38

      #62
      No słuchaj na twoim zdjeciu młoda ma usta jakby siedziała 2 godziny w zimnej wodzie.
      http://sokolowski.itl.pl/canon_board/adam_agata/007.jpg tutaj natomiast różowe jasne żywe

      Komentarz

      • michal_sokolowski
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1159

        #63
        Zamieszczone przez doovade
        No słuchaj na twoim zdjeciu młoda ma usta jakby siedziała 2 godziny w zimnej wodzie.
        http://sokolowski.itl.pl/canon_board/adam_agata/007.jpg tutaj natomiast różowe jasne żywe
        no tak, różnica jest...... ale mi jakoś nie przeszkadza. A innym?
        znaczy się młoda nie wygląda brzydko przez te usta.....

        chyba też nie ma co na siłę wszystkiego robić pod Tkacza....
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        Zamieszczone przez doovade
        No słuchaj na twoim zdjeciu młoda ma usta jakby siedziała 2 godziny w zimnej wodzie.
        http://sokolowski.itl.pl/canon_board/adam_agata/007.jpg tutaj natomiast różowe jasne żywe
        dobra, niech Ci będzie !

        podmieniłem tamten - teraz są jaśniejsze

        :-)
        Ostatnio edytowany przez michal_sokolowski; 3388. Powód: Automerged Doublepost
        moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

        Komentarz

        • MM-architekci
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2227

          #64
          no ale temat dotyczyły właśnie takiej obróbki , a teraz wykręt że mi nie przeszkadza , że przeciez nie musi być tak samo ;]

          nie no spoko jak się z tym nawet zgadzam

          tak czy owak , diabeł tkwi czasem w szczegółach
          no comment...

          Komentarz

          • gary
            Bywalec
            • 2007
            • 158

            #65
            Zamieszczone przez michal_sokolowski
            chyba też nie ma co na siłę wszystkiego robić pod Tkacza....
            o to to.

            Ma być fajnie, gustów masę, dróg także.
            Sebastian Małachowski

            Komentarz

            • arrow
              Uzależniony
              • 2009
              • 637

              #66
              Czyli generalnie bez PS nie da sie juz zrobic dobrej fotografii ??
              Canon FF

              Komentarz

              • michal_sokolowski
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1159

                #67
                Zamieszczone przez MM-architekci
                no ale temat dotyczyły właśnie takiej obróbki , a teraz wykręt że mi nie przeszkadza , że przeciez nie musi być tak samo ;]

                nie no spoko jak się z tym nawet zgadzam

                tak czy owak , diabeł tkwi czasem w szczegółach
                problem polega na tym, że w tych dwóch zdjęciach jest inne światło....
                szczegóły - racja.
                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                Zamieszczone przez arrow
                Czyli generalnie bez PS nie da sie juz zrobic dobrej fotografii ??
                pewnie że nie.

                tak jak się nie dało bez ciemni kiedyś.
                Ostatnio edytowany przez michal_sokolowski; 3388. Powód: Automerged Doublepost
                moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

                Komentarz

                • yerzu
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 160

                  #68
                  Zamieszczone przez arrow
                  Czyli generalnie bez PS nie da sie juz zrobic dobrej fotografii ??
                  A kiedy w erze cyfry się dało ?

                  Komentarz

                  • odi
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 141

                    #69
                    Zamieszczone przez arrow
                    Czyli generalnie bez PS nie da sie juz zrobic dobrej fotografii ??
                    Da się da się, tylko duuuuużo trudniej! Wyobraź sobie fotografię mody bez PS, albo reportaż ślubny.
                    Ludzkie oko to zbyt zaawansowany narząd aby udało się go ot tak skopiować i dlatego mamy PS
                    pkt 8 regulaminu

                    Komentarz

                    • allivea
                      • 2010
                      • 1

                      #70
                      Jesteście niesamowici - tyle szumu ( ) o nic. Michale... Twoja obróbka - świetna. Po prostu za bardzo się porównujesz. Popatrz bez porównań i zauważysz wspaniałą robotę. A Pani Młoda z Twojego zdjęcia i tak będzie zwracać uwagę na to, że jej fryzjerka zepsuła... FRYZURĘ.
                      Mężczyźni... czy aby nie za dużo perfekcjonizmu?
                      Canon 5D, 24-70/2.8 L i cała reszta rodzinki :-D

                      Komentarz

                      • manfred1
                        Uzależniony
                        • 2007
                        • 842

                        #71
                        Jegomość Tkacz jest wg mnie perfekcjonistą w swoim fachu. Nie chciałbym aby zabrzmiało to jak kubeł wazeliny ale jego fotografie bardziej podobają mi się niźli jednego takiego z Krakowa co warsztaty organizuje. Czy Pan Tkacz robi na nikonie????
                        Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                        Komentarz

                        • gary
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 158

                          #72
                          tkaczu to canonier od kołyski
                          (mowie za niego bo nie ma netu obecnie )
                          Sebastian Małachowski

                          Komentarz

                          • magart
                            Początki nałogu
                            • 2008
                            • 378

                            #73
                            Zamieszczone przez gary
                            o to to.

                            Ma być fajnie, gustów masę, dróg także.
                            Można też, dla odmiany obrabiać foty wzorując się na garym ;-)
                            EOSy, 17-40/4L, 24-70/2.8L, 50/1.8, 85/1.8, 100-300/4.5-5.6, Raynox 250, manfrotto, 420EX, 580EX I, II, elinchrom+ skyport.
                            www.magaczewski.blogspot.com
                            www.fotogaleria.magaczewski.pl

                            Komentarz

                            • MM-architekci
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2227

                              #74
                              Ja ze swoim takie coś uzyskałem


                              brak w tle tła , tzn rzeczy kolorowych które by w sumie ładnie wypełniły te ściany itp
                              no comment...

                              Komentarz

                              • allxages
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 2549

                                #75
                                Ten szum to dodany, no nie?

                                Komentarz

                                Pracuję...