To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • manfred1
    Uzależniony
    • 2007
    • 842

    #391
    Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Uważaj bo ja za taki post zostałem posądzony o trolowanie.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

    Komentarz

    • Eberloth
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 2350

      #392
      Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

      Zamieszczone przez michael_key
      Deklamacji typu AF to przepaść było już setki.
      Słowo "przepaść" musi się obowiązkowo pojawić w każdym wątku na CB. "Bije na głowę" też
      Sprzęt - dekielek z przyległościami.
      Fumare humanum est!

      Komentarz

      • Raideur
        Początki nałogu
        • 2011
        • 265

        #393
        Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

        Nie ma co sie spinac panowie, to ze jest lepszy to chyba lepiej tzn ze canon malymi kroczkami ale mimo to idzie do przodu?
        Kupujac nowszy model kazdy chyba oczekuje jakichs ulepszen, w dodatku i cena tez jest lepsza niz poprzednika.

        Komentarz

        • BeatX
          PLUS member
          PLUS member
          • 2007
          • 1733

          #394
          Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

          AF w 5DII vs 5DIII to przepasc, ale w rozumieniu uzywania tylko bocznych punktow.
          skutecznosc bocznych punktow w tych aparatach moge skwitowac slowami: w 5DII są, w 5DIII działają.
          centralny punkt w 5DII i 5DIII dziala imho tak samo dobrze na obu puszkach, wiec tu bym nie szalal z ochami i achami.
          ale boczne punkty AF w obu puszkach dzieli cala epoka (a co za tym idzie skutecznosc), czy to sie komus podoba czy nie.
          oczywiscie wszystko powyzsze co napisalem tyczy sie focenia na one shot.
          o servo i 5DII nie bede pisac, bo po co kopac lezacego
          Moje zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/193816559@N05/

          Komentarz

          • Veox
            Bywalec
            PLUS member
            • 2012
            • 116

            #395
            Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

            Znam takich co mają 5DIII i wcale im to nie pomaga robić takiej popeliny że oczy bolą. Oczywiście że różnica w AF jest ogromna ale przecież ktoś kto dopiero zarabia na sprzęt nie kupi na start trójki :-) musi mieć podstawowe body i backup. 5DII + 5DI w takim wypadku wystarczy moim zdaniem. No może 6D + 5DI.
            Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

            Komentarz

            • Mixas
              Coś już napisał
              • 2008
              • 94

              #396
              Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

              Z góry sorry za of top. Ale jak myślicie kupować MK III już teraz czy poczekać jeszcze kilka tygodni. Może kolejne dostawy będą w lepszych cenach patrząc na kurs dolara?
              Do robienia zdjęć używam komórek...
              ... szarych.

              Komentarz

              • jinks
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 2178

                #397
                Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                Podobno wódka teraz drożeje o ok. 5zł Nikt Ci niestety nie odpowie na to pytanie. Myślę, że cena tego body będzie się najdłużej trzymać ze wszystkich 5-tek. Jak dla mnie to już nie bardzo jest co poprawiać w tym body Zauważ jak wielu użytkowników 5dmkII sprzedało ciągle działające body po to żeby mieć lepszy AF w 5dmkIII. Przy kolejnym modelu takie zjawisko nie będzie miało już takiej skali.
                Miłego dnia
                moja www

                Komentarz

                • Mad_Mac
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 1458

                  #398
                  Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                  Zamieszczone przez BeatX
                  AF w 5DII vs 5DIII to przepasc, ale w rozumieniu uzywania tylko bocznych punktow.
                  skutecznosc bocznych punktow w tych aparatach moge skwitowac slowami: w 5DII są, w 5DIII działają.
                  centralny punkt w 5DII i 5DIII dziala imho tak samo dobrze na obu puszkach, wiec tu bym nie szalal z ochami i achami.
                  ale boczne punkty AF w obu puszkach dzieli cala epoka (a co za tym idzie skutecznosc), czy to sie komus podoba czy nie.
                  oczywiscie wszystko powyzsze co napisalem tyczy sie focenia na one shot.
                  o servo i 5DII nie bede pisac, bo po co kopac lezacego
                  Ze srodkowe dzialaja tak samo to sie nie zgodze. Pamietaj ze III ma podwojnie krzyzowe czule do -2EV a to chyba o 1EV lepiej niz II. Nie zmienia to faktu ze srodkowy w II dziala dobrze.
                  Boczne tak jak pisales. Nic dodac nic ujac.

                  5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
                  Google: Precious-moment photography UK

                  Komentarz

                  • patric89
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 336

                    #399
                    Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                    Małem porównanie 5dII i 6d na wysokich ISO - amatorsko ale może komuś się przyda
                    5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2

                    Komentarz

                    • Mad_Mac
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 1458

                      #400
                      Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                      Pytanie czysto z ciekawosci. Czy nie wkurza was to ze aparat ciagnie do przodu jak sie zalozy jakas Lke I lampe jesli nie macie zapietego gripa?
                      Ostatnio jak kupilem MKIII mialem 2 sluby w jeden weekend. Zanim wyciaglem gripa z pudelka postanowilem pujsc na ten pierwszy bez gripa. Wszystko bylo ok z samym szkielkiem typu 85 1.8 ale jak doszlo do wieczoru I zapiolem 135L + lampe na sanki to myslalem ze oszaleje body poprostu majgalo sie do przodu jak wisialo na pasku.
                      Na nastepny dzien zapiolem gripa I tak juz zostalo. Wywazenie aparatu takie jak powinno byc. Nic nie ciagnie do przodu.

                      5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
                      Google: Precious-moment photography UK

                      Komentarz

                      • Parteq
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 1159

                        #401
                        Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                        Szelki i po problemie. Te sa z opcja na jedno lub dwa body;
                        Dual X | reporterstrap

                        Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty

                        Komentarz

                        • gudi
                          Bywalec
                          • 2010
                          • 105

                          #402
                          Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                          może było poruszane wiele razy ale
                          czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile średnio baterii zużywa się na weselu w 5d mkII używałem wcześniej innego body i się zastanawiam ile wy macie baterii aby mieć pewność że wystarczy?
                          Pkt 8 regulaminu forum

                          Komentarz

                          • scooter
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 856

                            #403
                            Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                            Jak znam zycie to bez gripa 2 szt a jak z gripem to pewnie 3 starcza

                            Komentarz

                            • gudi
                              Bywalec
                              • 2010
                              • 105

                              #404
                              Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                              czyli na 2 powinienem podołać całą noc?
                              Pkt 8 regulaminu forum

                              Komentarz

                              • scooter
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 856

                                #405
                                Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

                                Ile robisz fot na jednej imprezie ???

                                Komentarz

                                Pracuję...