Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • DoMiNiQuE
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 3548

    #466

    Komentarz

    • Nemeo
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1757

      #467
      Zamieszczone przez DoMiNiQuE
      Dobre.

      Komentarz

      • akustyk
        gajowy
        • 2004
        • 12158

        #468
        a nie macie wrazenia, ze to jednak nie jest normalne, choc dzieki wszechobecnosci takich zjawisk zaczynamy je akceptowac jako dopuszczalne?
        www albo tez flickr

        Komentarz

        • DoMiNiQuE
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 3548

          #469
          Ani normalne ani dopuszczalne. Ale co na zostalo w takiej sytuacji? Plakac mi sie nie chce wiec pozostaje sie tylko posmiac

          Komentarz

          • sniper88
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1156

            #470
            Zamieszczone przez mungo
            Panowie i panie- podobno gdy pozamykają już wasze firmy z powodów politycznych można się ubiegać o azyl. Co powiedziecie o azylu na Białorusi?
            Moze jednak dolaczmy do rodakow na wyspach Wiecej miejsca tam jest, a przy okazji nie bedzie sie trzeba jezyka uczyc, bo i tak juz stanowimy prawie polowe tamtego spoleczenstwa
            WWW | 500px | IG
            Semper in altum

            Komentarz

            • Kubaman
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 4709

              #471
              Zamieszczone przez Skipper
              nie rozmawiamy o elektoratach tylko o jezyczku uwagi...
              tutaj zgoda
              ale to oznacza, że dodatkowo muszę obawiać się czytelników NIE oraz Trybuny.
              www.jakubszyma.pl

              www.szyma.com

              Komentarz

              • Zigi
                Uzależniony
                • 2005
                • 532

                #472
                Zamieszczone przez akustyk
                a nie macie wrazenia, ze to jednak nie jest normalne, choc dzieki wszechobecnosci takich zjawisk zaczynamy je akceptowac jako dopuszczalne?
                Normalne to jest dokładnie na takim samym poziomie jak normalnych jest polskie społeczeństwo postrzegane jako całość.
                Pytanie co możemy zrobić? Bo coś mi się wydaje, iż wybory w tym temacie choćby i z 80% frekwencją niewiele zdziałają. Ot co najwyżej zmieni się ekipa na nową (starą), która na dzień dobry będzie musiała stworzyć sobie jakąś super koalicję z ludźmi których w sejmie być nie powinno, a następnie zachęcona luźnymi poczynaniami poprzedników posunie się jeszcze kroczek dalej.
                Ostatnio edytowany przez Zigi; 2545.
                40D, c10-22, c15-85, c50/1.4, 70-200L4, 400L5.6, RUP43, Sherpa 600R +inne graty...
                Moje wiekowe zdjątka na CB & na obiektywnych - zapraszam

                Komentarz

                • Skipper
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1112

                  #473
                  Zamieszczone przez Kubaman
                  tutaj zgoda
                  ale to oznacza, że dodatkowo muszę obawiać się czytelników NIE oraz Trybuny.
                  rzecz w tym iz przyslowiowe "mohery" wykazuja sie, az sie prosi by napisac "niestety" ale tu to nie pasuje, postawa propanstwowa i ida glosowac w nieporownywalnie wiekszym procencie w porownaniu do innych, czemu niestety trzeba przyklasnac bo to postawa ktora inni powinni nasladowac choc juz nie koneicznie w preferencjach politycznych... przynajmniej z mojego punktu widzenia


                  EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                  Komentarz

                  • Alzail
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 574

                    #474
                    właśnie w rmf fm usłyszałem że platforma zepsuła pisowi kampanie która miała przekonać wyborców że tak jak w 93 roku rząd Olszewskiego został odsunięty, tak teraz kaczorka i że to opozycja nie chce reform itp. Pis już nie jest za wiosennymi wyborami, mówi że mogą się opóźnić.... lol
                    350D

                    Komentarz

                    • sniper88
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1156

                      #475
                      To przeciez jakies jaja sa
                      (Nie zeby ich do tej pory nie bylo)
                      Ale wybory na wiosne to kretynski pomysl nie jest, przynajmniej zdaza powstac komisje (komisja) sledczcze, ktore jeszcze bardziej pograza pis..
                      WWW | 500px | IG
                      Semper in altum

                      Komentarz

                      • aptur
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 3837

                        #476
                        Zamieszczone przez sniper88
                        To przeciez jakies jaja sa
                        (Nie zeby ich do tej pory nie bylo)
                        Ale wybory na wiosne to kretynski pomysl nie jest, przynajmniej zdaza powstac komisje (komisja) sledczcze, ktore jeszcze bardziej pograza pis..
                        Z punktu widzenia platformy niezupełnie. PIS wykożystałby fak konstruktywnego wotum nieufności do demagogi jakoby oni chcieli dobrze ale ich odwołali. Przypominali by odwołanie rządu Olszewskiego. Może Kurski nawet drugi film by jakiś nakręcił Wybory teraz dla PO to lepsze wyjście. Teraz oni wiedzą na czym stoją - mają przewagę w sondażach i duże prawdopodobieństwo wygranej. Jak będzie na wiosnę tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.
                        Ten sejm i tak byłby w stanie paraliżu więc lepiej już zrobić te wybory teraz. Komisje przecież można powołać zaraz po wyborach.

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #477
                          PiS w zasadzie "scial glowe" Kaczmarka, a w tej sytuacji wymusilo na opozycji wybory teraz, bo opozycja nie bedzie miala krowy do wydojenia i naglasniania afer.

                          caly czas mi sie wydaje, ze PO/LSD musza poczekac. PiS laduje prowokacje za prowokacja, ale w koncu sie miarka przeleje. nie mozna wiecznie lamac prawa i przekonywac, ze czarne jest czarne..
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • sniper88
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 1156

                            #478
                            Zamieszczone przez aptur
                            Teraz oni wiedzą na czym stoją - mają przewagę w sondażach i duże prawdopodobieństwo wygranej.
                            Maja taka sama szanse jak w ostatnich wyborach. Nawet jezeli by wygrali to i tak nie beda mieli wiekszosci, z LiSem sie nie dogadaja, jakby sie ugadali z PiSem to by byli idiotami a o LiDzie mowia ze koalicja z nimi to jakies niestworzone wymysly...
                            WWW | 500px | IG
                            Semper in altum

                            Komentarz

                            • aptur
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 3837

                              #479
                              Zamieszczone przez sniper88
                              Maja taka sama szanse jak w ostatnich wyborach. Nawet jezeli by wygrali to i tak nie beda mieli wiekszosci, z LiSem sie nie dogadaja, jakby sie ugadali z PiSem to by byli idiotami a o LiDzie mowia ze koalicja z nimi to jakies niestworzone wymysly...
                              Jak na razie to słyszałem głosy że dopuszczają koalicję z PSL. Mogą się jednak przeliczyć bo wcale nie jest powiedziane, że PSL wejdzie do sejmu. Ja bym się nawet ucieszył gdyby nie weszli bo to jakiś relikt jest. To chyba jedyna stricte chłopska partia w Europie. Miałem nadzieję, że już ostatnio nie wejdą ale jednak Szefowi Wszystkich Strażaków Pawlakowi jakoś się udało rzutem na taśmę
                              Zgadza się, że nie będą mieli większości, ale po wyborach poglądy się często zmieniają więc nie zdziwiłbym się , gdyby powstała koalicja z LIDem lub nawet wbrew pozorom szeroka koalicja z PISem. Nowe rozdanie nieraz wszystko zmienia.

                              Komentarz

                              • snowboarder
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 1358

                                #480
                                Myslalem, ze ten psychopatyczny debil-kurdupel mnie
                                juz nie zaskoczy




                                Fajnie tam macie ze hej!

                                :-)

                                Komentarz

                                Pracuję...