Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • akustyk
    gajowy
    • 2004
    • 12158

    #4771
    a nie jest przypadkiem tak, ze 1Ds mkIII, mkII i mkI sa od frontu podobne do siebie jak 3 krople wodki?
    www albo tez flickr

    Komentarz

    • siudym
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 2254

      #4772
      roznia sie zdecydowanie 1,2,3. Pare detali i widac pewnej juz odleglosci.
      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
      z frontu
      Ostatnio edytowany przez siudym; 7602. Powód: Automerged Doublepost

      Komentarz

      • oskarkowy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 2513

        #4773
        Zamieszczone przez grztus
        .
        Zobaczcie jakie ładne zdjęcia przedmiotu mają... czyżby coś było na rzeczy?
        W zasadzie najwyższy czas..
        Szkoda, że specyfikacji nie podają.
        Ciekawe jakim to błędem programu będą się tłumaczyć.
        Jarek

        Komentarz

        • tomba
          Bywalec
          • 2006
          • 234

          #4774
          ...ten od trójki różni się tylko cyfrą IV
          ktoś do nich może pisał lub dzwonił?
          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          ...pewnie szukają wejść na stronę i lekkiego rozgłosu
          Ostatnio edytowany przez tomba; 8458. Powód: Automerged Doublepost
          sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
          niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
          Fotograf ślubny

          Komentarz

          • Krasuski
            Początki nałogu
            • 2007
            • 279

            #4775
            Zamieszczone przez grztus
            Zupełnie przypadkiem trafiłem dziś na Canona 1Ds Mk IV: klik ...
            Zobaczcie jakie ładne zdjęcia przedmiotu mają... czyżby coś było na rzeczy?
            Dobre
            Aż mnie kusi by kupić tego Ds.
            po pracy
            www.krzysztofkrasuski.pl

            Komentarz

            • MacGyver
              Cenzor
              • 2006
              • 7043

              #4776
              Zamieszczone przez tomba
              ...ten od trójki różni się tylko cyfrą IV
              ktoś do nich może pisał lub dzwonił?
              ...pewnie szukają wejść na stronę i lekkiego rozgłosu
              No raczej :-)
              1Ds Mk III http://i1.expansys.com/img/b/155313/...s-mark-iii.jpg
              1Ds Mk IV http://naturpixel.com/wp-content/upl...ds_mark_iv.jpg
              1Ds Mk V http://www.jahled.co.uk/canon_eos_1ds_mark_v.jpg
              Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

              Komentarz

              • Krasuski
                Początki nałogu
                • 2007
                • 279

                #4777
                Zamieszczone przez tomba
                ktoś do nich może pisał lub dzwonił?
                napisałem do nich czy jest dostępny na magazynie
                zobaczymy jaka będzie odpowiedź
                po pracy
                www.krzysztofkrasuski.pl

                Komentarz

                • tomba
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 234

                  #4778
                  zero kontaktu
                  do mnie nie zadzwonili
                  sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
                  niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
                  Fotograf ślubny

                  Komentarz

                  • MacGyver
                    Cenzor
                    • 2006
                    • 7043

                    #4779
                    Można by ich w sumie oduczyć takich brzydkich "marketingowych" praktyk, wysyłając masowo maile i faksy z pytaniem o dostępność :-D
                    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                    Komentarz

                    • calamus

                      #4780
                      Trzeba być ślepym jak kret żeby nie zauważyć, że ta rzymska piątka jest w rzeczywistości dwiema rzymskimi jedynkami przekręconymi i złączonymi na dole. Lamerska przeróbka i równie lamerski sklep, jak widać

                      Komentarz

                      • tomba
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 234

                        #4781
                        .... właśnie do mnie dzwonili, że mają przedpremierowe egzemplarze, a premiera na dniach.
                        I bądź tu mądry ??:
                        sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
                        niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
                        Fotograf ślubny

                        Komentarz

                        • oskarkowy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 2513

                          #4782
                          Zamieszczone przez tomba
                          .... właśnie do mnie dzwonili, że mają przedpremierowe egzemplarze, a premiera na dniach.
                          I bądź tu mądry ??:
                          I nie spytałeś o specyfikację??
                          Przy okazji uwierzyłeś, że ktoś Ci sprzeda model przedprodukcyjny??
                          Jarek

                          Komentarz

                          • micles
                            Zablokowany
                            • 2006
                            • 4359

                            #4783
                            Kupuj, imo się opłaca, nawet na handel. Na allegro pójdzie za krocie ;D

                            Komentarz

                            • tomba
                              Bywalec
                              • 2006
                              • 234

                              #4784
                              Zamieszczone przez oskarkowy
                              I nie spytałeś o specyfikację??
                              Przy okazji uwierzyłeś, że ktoś Ci sprzeda model przedprodukcyjny??
                              Wszystko to wziąłem na razie z przymrużeniem oka. Jak by co to można podjechać do nich i sprawdzić to, ktoś z Poznania chętny?
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              oskarkowy ...napisałem przedpremierowy, a to już różnica
                              Ostatnio edytowany przez tomba; 8458. Powód: Automerged Doublepost
                              sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
                              niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
                              Fotograf ślubny

                              Komentarz

                              • Cichy
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 7443

                                #4785
                                Zamieszczone przez tomba
                                Wszystko to wziąłem na razie z przymrużeniem oka. Jak by co to można podjechać do nich i sprawdzić to, ktoś z Poznania chętny?
                                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                                oskarkowy ...napisałem przedpremierowy, a to już różnica
                                Ja mieszkam obok nich, mogę się przejść
                                O obiektywach wiem prawie wszystko

                                Komentarz

                                Pracuję...