Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
-
Komentarz
-
no to tu cię/was zadziwię
Mam taki egzemplarz 16-35, że ostry w rogach jest od f/6.3
Taki fuks :-DKomentarz
-
czy probujesz mi powiedziec, ze lens ma (za przeproszeniem) ****ature plaszczyzny do kompletu z fest BF/FF? czy jednak probujesz mi wmowic, ze masz lens rownomiernie ostry od rogu do rogu i na dodatek ma napisane Canon na obudowie, a Ty nic nie piles ani nie jarales? wczoraj, 31 marca tez?

EDIT. hehe... zdarzylem Ci zrobic QFT na wersji z f/7.1 zanim wyretuszowales na f/6.3
nieladnie
Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.Komentarz
-
Otóż tak! Mam taki lens. Towers powiedział, że mi go zazdrości i chętnie odkupi dla siebieczy probujesz mi powiedziec, ze lens ma (za przeproszeniem) ****ature plaszczyzny do kompletu z fest BF/FF? czy jednak probujesz mi wmowic, ze masz lens rownomiernie ostry od rogu do rogu i na dodatek ma napisane Canon na obudowie, a Ty nic nie piles ani nie jarales? wczoraj, 31 marca tez?

EDIT. hehe... zdarzylem Ci zrobic QFT na wersji z f/7.1 zanim wyretuszowales na f/6.3
nieladnie 

Piłem owszem, ale jaranie zostawiłem za sobą....jakieś 2 lata temu (bywam tylko przejazdem na Schiphol'u - nie zagłębiam się w teren :-D ) )Komentarz
-
... no widzisz jak nas canon oswoil/wytresowal?
Przyjmuje sie ze jest wszystko ok gdy trzeba przymykac obiektyw tak, ze dyfrakcja rozmemluje reszte kadru zeby otrzymac akceptowalne rogi.
Strasznie mi brakuje tej swobody z cropa gdzie na sztywno ustawione 1/80, f8 + polar i mozna bylo pstrykac...
...a teraz 1/20 f13 + polar + statyw + modlitwa o brak wiatru...
Juz naprawde niewiele mi brakuje do pojscia w N14-24, choc jeszcze mam cicha nadzieje ze canon sie ocknie i zauwazy ze ma do pokrycia matryce FF, a nie tylko crop 1,6 i 1,3.
Komentarz
-
A takie na przykład 20-60/2 by niektórych nie zainteresowało 8)?"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
nie, nie ,nie na kropie :-D na 5D
Ale z drugiej strony - uwierzcie - też mam gehennę z wyborem 1DmkIII zamiast 5DmkII, bo te czyste rogi na innych szkłach BAAARDZO mnie rajcują, niemniej z drugiej strony - jako landszafciarz, wiem, że braknie mi szerokości...Ostatnio edytowany przez ARN; 14901.Komentarz
-
-

Komentarz