Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • diplo
    Początki nałogu
    • 2005
    • 298

    #5026
    Tiaa, marzec. Jak to zwykle u Canona obieca że zaprezentuje nowa 5,wszyscy sie podniecą że to juz zaraz za momencik a tak naprawde pokaże pewnie...nastepcę 7D lub 1000D.
    5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

    Komentarz

    • Kolekcjoner
      Obertroll
      • 2006
      • 18766

      #5027
      Zamieszczone przez diplo
      Tiaa, marzec. Jak to zwykle u Canona obieca że zaprezentuje nowa 5
      Tyle ze Canon zwykle nic nie obiecuje :cool:.
      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
      Kapitan Wagner

      Komentarz

      • Loome
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1008

        #5028
        kompakty panie, kompakty

        Komentarz

        • diplo
          Początki nałogu
          • 2005
          • 298

          #5029
          @Kolekcjoner - chyba masz rację, ale dywagacje i teorie robią swoje.
          A tak, żeby offtop nie był do końca. To nowe 5D mogłobybyć byc taki 7D+FF (bez świecidełka)i pójdzie jak swierze bułeczki.
          5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

          Komentarz

          • Merde
            Grzeczny i układny podpis
            • 2008
            • 7756

            #5030
            Zamieszczone przez diplo
            To nowe 5D mogłobybyć byc taki 7D+FF (bez świecidełka)i pójdzie jak swierze bułeczki.
            Jasne że tak. Zamiast 1D/1Ds...
            I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

            Komentarz

            • oskarkowy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 2513

              #5031
              Zamieszczone przez Kolekcjoner
              Tyle ze Canon zwykle nic nie obiecuje :cool:.
              A jak nazwiesz te mocno czarne flashowe zabawy z bandą obślinionych z zachwytu userów czekających aż to cudo zacznie za nich robić dobre zdjęcia?
              Jarek

              Komentarz

              • oskarkowy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 2513

                #5032
                Zamieszczone przez BartekLublin
                1) Jakie wasze przeczucia?

                pzdr
                Ja bym chętnie zmienił 5II na coś nowego. Ale szczerze nie liczę, żebym przed końcem sezonu ślubnego miał taką możliwość.
                Kupuj aparat i rób zdjęcia. Plotki są zawsze, a nigdy nie wiadomo co będzie naprawdę.
                Jarek

                Komentarz

                • allxages
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2549

                  #5033
                  Profi nie robią piątką tylko sedesami. co nie zmienia faktu, ze AF w piatce jest normalny i lepiej nie czytac tych glupot na forum.

                  Komentarz

                  • oskarkowy
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 2513

                    #5034
                    Zamieszczone przez allxages
                    Profi nie robią piątką tylko sedesami. co nie zmienia faktu, ze AF w piatce jest normalny i lepiej nie czytac tych glupot na forum.
                    Zawsze myślałem o sobie jako o profi, zawsze też potrafiłem docenić ładniejszy obrazek 5tki w porównaniu z Dsem na wyższych iso..
                    Jarek

                    Komentarz

                    • allxages
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2549

                      #5035
                      To któryś Ds ma wysokie ISO?

                      Komentarz

                      • pawciolbn
                        Uzależniony
                        • 2010
                        • 653

                        #5036
                        Ja mam podobny dylemat - czekać na mkII (6D, 3D czy tp..), czy brać mkII, z którym czasem pracuję i jest fajnie. Obecnie w planie mam zakup również stałki 24L lub 16-35, ale to kwestia też tego, co na prawdę mi podejdzie, bo 28 jest ok, ale co eLa to eLa..

                        jeśli termin marca miałby być niemal pewny, to można się wstrzymać. Ja przynajmniej i tak dopiero kwiecień/maj zakupię FF, ale jakie... to już inna kwestia. Inna sprawa gdyby mnie piliło i już była kasa, to wiadomo mkII i do roboty. Oby tylko po pojawieniu się "nowości" cena mkII nie skoczyła jak 50-ki po pojawieniu się 60D - niby nie wiele, ale znikła w ciągu kilku dni. Wtedy to będzie kiszka po całości.
                        5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

                        Komentarz

                        • sando
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 240

                          #5037
                          Zamieszczone przez pawciolbn
                          Oby tylko po pojawieniu się "nowości" cena mkII nie skoczyła jak 50-ki po pojawieniu się 60D - niby nie wiele, ale znikła w ciągu kilku dni.
                          W Fotojokerze koło którego przechodzę stary 50D był długo dostępny w dobrej cenie (poniżej 2700zł) już po pojawieniu się 60D.

                          Komentarz

                          • gietrzy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 5727

                            #5038
                            Zamieszczone przez oskarkowy
                            Zawsze myślałem o sobie jako o profi, zawsze też potrafiłem docenić ładniejszy obrazek 5tki w porównaniu z Dsem na wyższych iso..
                            No to do kompletu niedługo będziesz pisał psalmy o wyższości kwadratu na prostokątem
                            the silence is deafening

                            Komentarz

                            • micles
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 4359

                              #5039
                              Zamieszczone przez allxages
                              Profi nie robią piątką tylko sedesami.
                              Z czystej ciekawości oglądając 990px.pl sprawdzam sobie exify. Tak na oko wyszło mi z 60% 5d2. Reszta jedynki, nikon jakieś 5-10%. A może po prostu zaglądam do exifów zdjęć czując podświadomie, że to piątką?

                              Komentarz

                              • pawciolbn
                                Uzależniony
                                • 2010
                                • 653

                                #5040
                                Co nie znaczy, że obok niego chodziło sporo innych osób, które jeszcze miesiąc temu pytały/pilnie poszukiwały 50-ki w jakiejkolwiek przystępnej cenie - nie mówiąc o sygnałach cen zaporowych jak 4600 w niektórych ofertach.
                                5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

                                Komentarz

                                Pracuję...