X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arturs
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 4196

    #121
    Zamieszczone przez pank
    Ta galeria jest straszna. Już nawet mniejsza o to że mało estetycznie to wygląda, ale jakakolwiek nawigacja po tym to masakra.
    Zamieszczone przez gervee
    arturs ... to "coś" na stronie to tak docelowo (mam na myśli sposób prezentacji)? Mnie to przeraża ... taka drobna uwaga. Nie mam na myśli zdjęć (bo tych nie da się obejrzeć).
    zmieniłem.. zerknijcie czy teraz pasuje?
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Zamieszczone przez Pasik
    Ufff:-)dzisiaj miałam rozmowę o finansach przy herbatce.Dzięki za informacje co do kosztów.
    Wstępnie dogadane. Myślę że dwie strony będą zadowolone.
    Dzisiaj pierwsza obróbka, jutro bawię się w upiększanie.
    teraz to już z górki pójdzie

    ale czy dobrze rozumiem? zdjęcia zrobiłeś PRZED dogadaniem ceny?
    Ostatnio edytowany przez arturs; 4076. Powód: Automerged Doublepost
    5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

    Komentarz

    • gervee
      Początki nałogu
      • 2004
      • 371

      #122
      Zamieszczone przez arturs
      zmieniłem.. zerknijcie czy teraz pasuje?
      No teraz jest już normalnie ... da się oglądać bez problemu zdjęcia. Podobnie jak u Jarka Grabka .
      ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

      Komentarz

      • arturs
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 4196

        #123
        Zamieszczone przez gervee
        No teraz jest już normalnie ... da się oglądać bez problemu zdjęcia. Podobnie jak u Jarka Grabka .
        do Jarka nawet nie śmiem się porównywać.. ja raczkuję w tym biznesie a Jarek to extraklasa.. a co do galerii to ja wiem czy podobnie?? .. suwak plus zdjęcia to chyba nie jest jakaś kosmiczna technologia - tyle że u mnie menu z boku a nie u góry.. parę galerii takich widziałem w sieci..
        deszcz padał to się wziąłem i zmieniłem sobie.. myślałem o simpleviewerze do galerii na stronie ale za dużo kombinacji z XMLem- a ja leniwy jestem - tak jest prosto i skutecznie, poza tym nie powinno się rozjeżdżać w zależności od rozdzielczości i przeglądarki.. jeszcze nad miniaturkami na dole lub u góry myślałem ale stwierdziłem że za dużo będzie tego dobrego więc odpuściłem
        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

        Komentarz

        • marceliwroc
          • 2008
          • 9

          #124
          Napisze na przykładzie wrocławia i okolic.
          Stawka za chrzciny - 600zl 20 zdjęć z całej uroczystości w albumie.
          Ślub tutaj lecę pakietami, najtaniej 1200 zł , max 2500 zł.
          Też mam sporo potencjalnych klientów dla których 1200 to dużo jak słyszą ze to pakiet bez odbitek to już wogóle robią wielkie oczy, jestem po pierwszym sezonie i dopiero buduje folio, narazie ledwo zarobiłem na zbudowanie strony www i nowy korpus na przyszły rok, a gdzie tu z czegoś żyć ? W innych rejonach Polski tej jest tak ciężko ? We Wrocku furorę robią teraz osoby które jedna ręką "filmują" a druga robią zdjęcia ...

          Komentarz

          • dj_drops
            Coś już napisał
            • 2009
            • 84

            #125
            marceliwroc - nie strasz mnie bo też chce wejść w tą branżę... ale tak na serio, nie można zaniżać cen, bo to źle działa na ogół rynku... osobiście jak bym miał podchodzić jako klient to cena 1200zł by mnie nie przeraziła...
            Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).
            http://noop.pl <-homesite

            Komentarz

            • krystian123
              Bywalec
              • 2008
              • 164

              #126
              wiecie co, powiedzialem kolezance za te chrzciny 200 zl, znamy sie kilka lat to pomyslalem, ze nie bede z niej zdzieral, no i co uslyszalem? za drogo

              Komentarz

              • jaszczur78
                Dopiero zaczyna
                • 2008
                • 27

                #127
                Krystian123, powiedz koleżance, że w moim mieście (Słubice, woj. lubuskie) koleżanka pytała o foty z chrzcin, ale w studio. Cena: 500 zł za 3 zdjęcia (w studio). Przy fotografii ślubnej kościół plus plener (zwykle gdzieś na miejscu) to koszt 800 zł. Fotografia studyjna ślubna to 900 zł za 6 zdjęć. W kościele chrzcin nikomu się nie chce robić (bo za tanio by było, hehe). Pozdro 4 All.
                Canon 40D

                Komentarz

                • krystian123
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 164

                  #128
                  no to grubo, to ja poczekam az sie kolezanka popyta i wroci :P

                  Komentarz

                  • Merde
                    Grzeczny i układny podpis
                    • 2008
                    • 7756

                    #129
                    Zamieszczone przez krystian123
                    no i co uslyszalem? za drogo
                    W stosunku do tego, co się spodziewała (czyli za darmo), to na pewno.
                    Wydaje mi się, że tego typu "zlecenia" lepiej robić za darmo (odbitki niech sobie zrobi sam "zleceniodawca"), niż brać jakieś śmieszne grosze.
                    Jeśli poleci ciebie komuś innemu i zawołasz normalną stawkę, to nie będzie przynajmniej argumentu "przecież za to samo brałeś 200 zł"...
                    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                    Komentarz

                    • krystian123
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 164

                      #130
                      Merde- zdjecia i tak bym dal na plycie, a za darmo to nie bardzo mi sie usmiecha, raz ze musze tam dojechac ok 10km w 1 strone, dwa ze odbedzie sie to 25 grudnia , a trzy, poprostu nie chce mi sie robic za friko fot ktore do niczego mi sie nie przydadza, wole sobie modelki pofocic :P

                      Komentarz

                      • blum
                        Uzależniony
                        • 2006
                        • 509

                        #131
                        Krystian, za 100dniówkę w moim mieście zawołałem 1200. Znaleźli za 600... dwóch fotografów

                        Komentarz

                        • krystian123
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 164

                          #132
                          dobrze, ze nie musze sie utrzymywac z fotografii, bo jak by mi przyszlo brac takie zlecenia za 600zl to bym chyba skoczyl z mostu

                          Komentarz

                          • gervee
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 371

                            #133
                            Zamieszczone przez krystian123
                            wiecie co, powiedzialem kolezance za te chrzciny 200 zl, znamy sie kilka lat to pomyslalem, ze nie bede z niej zdzieral, no i co uslyszalem? za drogo
                            No to jeśli znacie się kilka lat to powinieneś jej powiedzieć, żeby nie obrażała Cię takimi stwierdzeniami ... ile dla niej byłoby ok (200 zł dla niej?). Ludzie pod deklami mają różnie ... a np. dzisiaj za godzinę roboty mechanika samochodowego z kilkoma drobiazgami (wymiana urwanych szpilek w piaście i nakrętek kół, przeczyszczenie piast, demontażem kół itp.) zapłaciłem 170 zł. I co ... też miałem powiedzieć drogo ?
                            ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

                            Komentarz

                            • mamiyka
                              Początki nałogu
                              • 2009
                              • 289

                              #134
                              Zamieszczone przez krystian123
                              wiecie co, powiedzialem kolezance za te chrzciny 200 zl, znamy sie kilka lat to pomyslalem, ze nie bede z niej zdzieral, no i co uslyszalem? za drogo
                              Tym samym chyba oceniła poziom Twoich prac,albo...
                              25 grudnia robić zdjęcia za półdarmo to trochę też brak szacunku dla świąt i dla Ciebie-przynamniej tak bym to odebrał w stosunku do siebie.
                              No,chyba,że to dobra koleżanka;-)

                              Komentarz

                              • Pasik
                                Dopiero zaczyna
                                • 2009
                                • 28

                                #135
                                Zamieszczone przez arturs
                                zmieniłem.. zerknijcie czy teraz pasuje?
                                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!



                                teraz to już z górki pójdzie


                                ale czy dobrze rozumiem? zdjęcia zrobiłeś PRZED dogadaniem ceny?

                                Już lepiej..przynajmniej można przeglądać.
                                Wyrzuciłabym 1/3 zdjęć jeszcze, ale to moje odczucie

                                Mam taką nadzieję...
                                Zdjęcia zrobił AM, tak przed dogadaniem bo czasowo musiałam wyrobić z innymi zajęciami.
                                Potem pół tygodnia stoi mi sprzęt w chałupie, a dzieci potykają się o softboxy:P
                                pozdr.Pasik

                                Komentarz

                                Pracuję...