Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wojkij
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1915

    #5146
    A miałem nadzieje że ten wątek jest po takim czasie w koszu, nie nudzi się Wam to?
    www.kwapisz.org

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #5147
      to co mnie sie osobiscie najbardziej nudzi, to policje obyczajowe, ktore oceniaja co komu powinno sie podobac badz nie, co nudzic a co nie.

      dla mnie osobiscie niekonczace sie watki kotleciarzy i (czesciej) wannabe-kotleciarzy sa nudne jak flaki z olejem, ale skoro ktos chce w nich pisac, to wydaje sie szczytem buractwa wlazic w nie i wymagac od uczestnikow, zeby sobie dali spokoj...

      my $0.02
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • Kolekcjoner
        Obertroll
        • 2006
        • 18766

        #5148
        A co dopiero bicie piany w wątkach o zdjęciach .
        "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
        Kapitan Wagner

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #5149
          Zamieszczone przez Kolekcjoner
          A co dopiero bicie piany w wątkach o zdjęciach .
          wszystkich trzech? :-D
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • dziobolek
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2634

            #5150
            Pojawiła się plotka o następcy dla EF-S 17-55 f/2.8 - cyt za Optyczne.pl:

            "EF-S 15–60 mm f/2.8 IS
            Canon EF-S 15–60 mm f/2.8 IS ma być obiektywem,
            który prawdopodobnie zastąpi model EF-S 17–55 mm f/2.8 IS.
            Nowy produkt ma wyróżniać się podobną jakością wykonania,
            a jego premiera planowana jest na maj br.
            "

            Pozdrówka!
            "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
            Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

            50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
            tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

            Komentarz

            • wojkij
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1915

              #5151
              Panowie bom nie na czasie - wróżki na kiedy prognozują jakieś nowe FF?
              www.kwapisz.org

              Komentarz

              • Gregolius
                Początki nałogu
                • 2008
                • 271

                #5152
                Podobno Q3/Q4 tego roku ale standardowo pożyjemy zobaczymy)
                CANON aik

                Komentarz

                • Opa_Apo
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 226

                  #5153
                  i będzie to 1Ds IV, a nie 5D III ;p
                  Tak przeczuwam już od dłuższego czasu. Na razie potwierdziło się, że na wiosnę pokazali 600D, a nie 5D III jak sporo osób przypuszczało. I moim zdaniem nie mogą dać tak dużego odstępu między 1D IV, a 1Ds IV więc teraz czas na niego. 2 argument przemawiający za 1 to euro 2012. 5D II nie wydaje się być w oczach userów tak archaiczna jak pierwsza 5 (patrz. sprzedaż 5D II) => nie wymaga jeszcze wymiany. Nowa 5 pojawi się na photokinie dopiero ;p To rzekłem ja

                  Komentarz

                  • tomfoot
                    Pełne uzależnienie
                    • 2010
                    • 2277

                    #5154
                    Zamieszczone przez wojkij
                    Panowie bom nie na czasie - wróżki na kiedy prognozują jakieś nowe FF?
                    ale chodzi Ci o jakiś obiektyw z front focus? :-)
                    wróżki nic nie wiedzą, bo każda kolejna premiera pokazuje, że wszelkie wcześniejsze spekulacje były mało warte i wszelkie plotki to z zasady mało warte bzdury (nie po to za wywiad gospodarczy płaci się ciężkie miliony, by nowości ujawniać na canonrumors)

                    Komentarz

                    • gietrzy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 5727

                      #5155
                      Zamieszczone przez wojkij
                      Panowie bom nie na czasie - wróżki na kiedy prognozują jakieś nowe FF?
                      Drogi chłopcze
                      Był/jest/będzie* kryzys trzeba się odkuć a w tym FF nie pomaga, będzie D700 II, A900 II? to się zobaczy co i w jaką tekturę zapakować. Na razie entrak (5D) bije rekordy sprzedaży.
                      Takie ef-s 15-60 jest jak najbardziej do zrobienia - to tu Sony zyskuje i trzeba być przygotowanym na nowego Zeiss A77 kita. Obstawiam $1200 na starcie.
                      the silence is deafening

                      Komentarz

                      • sniper88
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1156

                        #5156
                        Zamieszczone przez dziobolek
                        Pojawiła się plotka o następcy dla EF-S 17-55 f/2.8 - cyt za Optyczne.pl:

                        "EF-S 15–60 mm f/2.8 IS
                        (...)
                        Nie wierzę w to, bo spadła by im sprzedaż 15-85
                        WWW | 500px | IG
                        Semper in altum

                        Komentarz

                        • Merde
                          Grzeczny i układny podpis
                          • 2008
                          • 7756

                          #5157
                          Zamieszczone przez sniper88
                          Nie wierzę w to, bo spadła by im sprzedaż 15-85
                          Niekoniecznie. Wystarczy, że różnica cen będzie odpowiednio duża.
                          I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                          Komentarz

                          • dziobolek
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2634

                            #5158
                            Zamieszczone przez Merde
                            Niekoniecznie. Wystarczy, że różnica cen będzie odpowiednio duża.
                            Dokładnie - EF-S 15-85 w tej chwili to jest ok.550Euro, EF-S 17-55 kosztuje ok.850Euro,
                            więc myślę że cena startowa nowego 15-60 może zakwitnąć w okolicach 950-1000 Euro.

                            Pozdrówka!
                            "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                            Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                            50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                            tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                            Komentarz

                            • tezmarek
                              Uzależniony
                              • 2009
                              • 840

                              #5159
                              Zamieszczone przez dziobolek
                              Dokładnie - EF-S 15-85 w tej chwili to jest ok.550Euro, EF-S 17-55 kosztuje ok.850Euro,
                              więc myślę że cena startowa nowego 15-60 może zakwitnąć w okolicach 950-1000 Euro.

                              Pozdrówka!
                              Ale to już chyba kwota poza granicą zdrowego rozsądku dla obiektywów EF-S - zwłaszcza w kontekście ceny "odpowiednika" dla FF, czyli 24-105 L.

                              Komentarz

                              • dziobolek
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 2634

                                #5160
                                Zamieszczone przez tezmarek
                                Ale to już chyba kwota poza granicą zdrowego rozsądku dla obiektywów EF-S - zwłaszcza w kontekście ceny "odpowiednika" dla FF, czyli 24-105 L.
                                No... ja na to patrzę tak, że szkła EF-S ze stałym światłem f/2.8 to takie IMHO eLki cropowe,
                                więc swoją cenę mają. Jak dla mnie żadne szkło Canon EF-S nie ma ceny w granicach zdrowego rozsądku.

                                A wogóle to które nowe szkła Canona mają ceny w granicach zdrowego rozsądku??? :wink:

                                Pozdrówka!
                                "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                                Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                                50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                                tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                                Komentarz

                                Pracuję...