A miałem nadzieje że ten wątek jest po takim czasie w koszu, nie nudzi się Wam to?
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
to co mnie sie osobiscie najbardziej nudzi, to policje obyczajowe, ktore oceniaja co komu powinno sie podobac badz nie, co nudzic a co nie.
dla mnie osobiscie niekonczace sie watki kotleciarzy i (czesciej) wannabe-kotleciarzy sa nudne jak flaki z olejem, ale skoro ktos chce w nich pisac, to wydaje sie szczytem buractwa wlazic w nie i wymagac od uczestnikow, zeby sobie dali spokoj...
my $0.02Komentarz
-
A co dopiero bicie piany w wątkach o zdjęciach
.
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Pojawiła się plotka o następcy dla EF-S 17-55 f/2.8 - cyt za Optyczne.pl:
"EF-S 15–60 mm f/2.8 IS
Canon EF-S 15–60 mm f/2.8 IS ma być obiektywem,
który prawdopodobnie zastąpi model EF-S 17–55 mm f/2.8 IS.
Nowy produkt ma wyróżniać się podobną jakością wykonania,
a jego premiera planowana jest na maj br."
Pozdrówka!"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
-
Komentarz
-
-
i będzie to 1Ds IV, a nie 5D III ;p
Tak przeczuwam już od dłuższego czasu. Na razie potwierdziło się, że na wiosnę pokazali 600D, a nie 5D III jak sporo osób przypuszczało. I moim zdaniem nie mogą dać tak dużego odstępu między 1D IV, a 1Ds IV więc teraz czas na niego. 2 argument przemawiający za 1 to euro 2012. 5D II nie wydaje się być w oczach userów tak archaiczna jak pierwsza 5 (patrz. sprzedaż 5D II) => nie wymaga jeszcze wymiany. Nowa 5 pojawi się na photokinie dopiero ;p To rzekłem ja
Komentarz
-
ale chodzi Ci o jakiś obiektyw z front focus? :-)
wróżki nic nie wiedzą, bo każda kolejna premiera pokazuje, że wszelkie wcześniejsze spekulacje były mało warte i wszelkie plotki to z zasady mało warte bzdury (nie po to za wywiad gospodarczy płaci się ciężkie miliony, by nowości ujawniać na canonrumors)Komentarz
-
Drogi chłopcze
Był/jest/będzie* kryzys trzeba się odkuć a w tym FF nie pomaga, będzie D700 II, A900 II? to się zobaczy co i w jaką tekturę zapakować. Na razie entrak (5D) bije rekordy sprzedaży.
Takie ef-s 15-60 jest jak najbardziej do zrobienia - to tu Sony zyskuje i trzeba być przygotowanym na nowego Zeiss A77 kita. Obstawiam $1200 na starcie.the silence is deafeningKomentarz
-
Komentarz
-
"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
-
Ale to już chyba kwota poza granicą zdrowego rozsądku dla obiektywów EF-S - zwłaszcza w kontekście ceny "odpowiednika" dla FF, czyli 24-105 L.Komentarz
-
No... ja na to patrzę tak, że szkła EF-S ze stałym światłem f/2.8 to takie IMHO eLki cropowe,
więc swoją cenę mają. Jak dla mnie żadne szkło Canon EF-S nie ma ceny w granicach zdrowego rozsądku.
A wogóle to które nowe szkła Canona mają ceny w granicach zdrowego rozsądku??? :wink:
Pozdrówka!"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
Komentarz